Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy év alatt fel lehet készüln...

Egy év alatt fel lehet készülni egy emelt szintű informatika érettségire?

Figyelt kérdés
Nem egy tanév, hanem egy teljes év alatt. Jelenleg olyan szinten vagyok, hogy egy középszintet 90%-osra tudok megírni. (Az idei érettségit csináltam meg és a tanárom értékelte ilyenre.) Ha ez lehetséges, akkor most belevágnék és nyomatnám ezerrel, még a nyári szünetben is, persze különtanárnál. (17/L)

2013. máj. 26. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Az emelten a necces része a programozás. A többi az mintha középszintű lenne, egy két apróságtól eltekintve. Na mármost a programozáshoz el kell sajátitani egy programozói gondolkodásmódot, ami nem megy olyan könnyen. Tanárral lehet, hogy meg lehet oldani, de szerintem kérdezd emg egy tanártól, biztos jobban meg tudja mondani
2013. máj. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, simán. És szívesen segítek neked, ha írsz privátban.
2013. máj. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Sziasztok.

Én is ebben a dilemmában szenvedek,programozás terén.

Elkezdtem a C#-t bár én előtte 1 évig PHP-ztam nem mondható a durva hasonlóság a két nyelv között kivéve aritmetikai műveletek,operátorok és szekvencia,szelekció iteráció,pár apróság még.Szerintetek 1 év alatt sikerül olyan szinten C#-ben programoznom hogy az emelt érettségin elegendő legyen?

2013. jún. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Simán, én tavaly voltam középszinten, 94% lett. Idén egy hét tanulással ( 5 nap programozás, 2 nap a többi) írtam meg 78%-osra az emeltet. Mindezt tanár, illetve infó óra nélkül.

Ha igaz, hogy 90%ra meg tudod írni a közepet, onnan már csak egy lépés az emelt. :)

2013. jún. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!