Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Állásinterjú előtt hasznos...

Állásinterjú előtt hasznos lehet egy kimondottan állásinterjúra felkészítő 2-4 alkalmas tanfolyam?

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 21:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
26%
Én állásinterjúk előtt kondizni szoktam 2-3 órát, amikor meg mondja, hogy gratulálunk, meg van az állás akkor én közbevágok: De nem MA! és bevágom magam valami feszítős pózba. Egyszerűen minden pénzt megér ;) ajánlom kipróbálásra.
2012. nov. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Esetleg más?
2012. nov. 8. 21:29
 3/21 anonim ***** válasza:
26%
Jah, igen! Másik kedvencem mikor azt tettetem az interjún, hogy csörög a mobiltelefonom és előttük felveszem és mindenféle fontos dologról kezdek beszélni (persze nincs senki más a vonal túlsó végén, az egészet csak megjátszom) de mindig olyan hitelesnek tűnik. Aztán amikor már ők is elhiszik a 4. alkalom után hogy én ennyire fontos vagyok, hogy még a saját állásinterjúmon is telefonálnom kell és azt mondják, hogy gratulálunk, akkor jön a De nem MA rész és a pózolás. Egy próbát ez is megérhet.
2012. nov. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
És szóba állnak veled, vagy azonnal elhajtanak a francba amint meglátják a nagy arcodat?
2012. nov. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én általában biciklivel megyek állásinterjúra. Izompólóban becsöngetek a vállamon a kerékpárral, majd közlöm, hogy én a környezet védelme miatt járok ezzel (és vagyok ilyen kigyúrt). Persze előbb biztosra megyek, hogy az izompóló alatt legyen egy öltöny is. Mikor megérkezem, leteszem a biciklit, megkérdezem, hogy nem zavarja-e őket, ha leveszem a pólóm. Ekkor már az összes titkárnő benedvesedett, de csak egy szépen vasalt öltönyt találnak alatta. Egyszerre igényes megoldás, és figyelemfelhívó.
2012. nov. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Most megfogtál! Igazság szerint csak azért kell az a 2-3 óra kondi az interjúk előtt, hogy egy kicsit bedurranjanak az izmaim és ne tűnjek olyan nyurgának, mint amilyen valójában vagyok. Amúgy szerintem meg kifejezetten előnyös, ha feszül rajtam az öltöny, bár kicsit sokat költök mostanában szabókra..
2012. nov. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én egyszer a XIII. kerületi Nyugdíjfolyósító Intézetbe mentem interjúra. Ez egy 20 emelet magas épület. Egy pisztollyal kötelet lőttem fel a tetejére, majd felmásztam. Mikor bekopogtam az ablakon, akkor mondtam, hogy röstellem, de nem szeretek lifttel közlekedni. Volt egy gyors menetem a titkárnővel, így fel is vettek, de később felmondtam, mert a főnökömnek nem tetszett, hogy a testem ilyen adoniszi, így állandóan beszólt, mikor az emelgetéseknél leszakadt az izmos vállamról az ing.
2012. nov. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Ha az előttem válaszoló történetét izgalmasnak találod, hogy hogyan jutott álláshoz, akkor ez után egy szavad nem lehet:

Egyszer a feleségemmel mentem Spanyolországba egy üzleti tárgyalásra. Első estén elhívtam vacsorázni egy főtéri étterembe (ő burritót evett én meg fish and chips-et (nem igazán szeretjük az ottani kajákat)) a vacsora egészen addig jól ment amíg az egyik pincér valamiért idegileg nem bírta tovább és őrjöngeni nem kezdett késsel a kezében. Egy másik párt majdnem megkéselt miközben kokaint lövellte ki az orrából és azt ordítozta hogy : "Ki kér még egy kis szószt ti Niggerek?" Ez a feleségemnek nem tetszett, úgyhogy kifizettem a számlát és távozni készültünk. Miközben éppen öltöztünk fel, a pincér a feleségemen lep*csázta, amire én dühbe jöttem és lefegyvereztem. A főszakács maga jött ki utána a tűzhely alól, hogy megköszönje és állást ajánljon nekem. Én visszautasítottam az ajánlatát, és tudattam vele hogy külföldi vagyok, mert tökéletes kiejtésem miatt addig nem jött rá (nem mintha nem néznék ki legalább ötször jobban akármelyik spanyolnál... de most ez mindegy). Szóval ezek után távoztunk.

A kaja egyébként egy picit oda volt égetve, de ez nem baj mert én így szeretem. Ajánlom másnak is az ilyen helyeket Spanyolországban.

2012. nov. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én egyszer rendőrként dolgoztam. Sajnos 1 hónap után menesztettek az állásból, mert sok klienssel "kikezdtem". Valójában rámásztak a sziklakemény testemre, letépték a ruháimat, és simogattak. Fantasztikus külsőm miatt azt hitték, hogy chippendale vagyok. Sajnos azóta nem dolgozhatok ilyen helyeken.
2012. nov. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Az semmi! Ugye ismeritek azt a Niggert aki az old spice-os reklámokban szerepel? Egy ideig én csináltam a reklámjait, csak túlfejlődtem izomzatilag a jelmezeket és kellékeket, ezért azt mondták, hogy holnaptól ő kapja meg a helyem. Azóta kopasz.
2012. nov. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!