Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit vegyek annak a tanár...

Mit vegyek annak a tanár úrnak aki segített érettségire felkészülni?

Figyelt kérdés

Nem ismerjük túl jól egymást. Sokat segített mindenben. Informatika, matematika szakos, de inkább a matekot kedveli jobban. Esetleg ha tudnátok küldeni ajándéktárgyat amit netről meg tudok rendelni...az is jó. :)

Gondoltam eddig valami matekos bögrére,de az túl kevés. Pénzt adni pedig személytelen.

Alkoholt inni nem nagyon szokott... úgyhogy valami ötletes dolgot szeretnék.


2013. máj. 27. 21:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a magántanáromnak aki segített felkészíteni az érettségire, neki én állítottam össze egy ajándék kosarat, egy olyan bort tettem bele amit szeret, ezt kinyomoztam, rákérdeztem a fiára, akkor tettem bele egy doboz bonbont, egy csomag kávét amit olaszból hozott az egyik ismerősöm, a nevére már nem emlékszem. Meg kapott mellé egy személyre szabott kulcstartót, amibe a nevét gravíroztattam. Örült neki, sikeres volt, és utólag még egy képes lapot is küldtem nekia mikor Horvátországba voltam nyaralni azzal az üzenettel hogy: " Még egyszer köszönöm a segítségét az érettségire való felkészüléshez. Üdvözlettel: xy"

Valami ilyesmit írhattam rá. És küldött egy sms-t hogy megkapta és köszöni szépen.

Mi sem voltunk túl jóban, de sokat mesélt arról hogy ha nyaralni megyünk akkor szereti ha onnan gondolnak rá és egy képeslapot küldenek neki. Ezért is gondoltam erre.

2013. máj. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!