Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Programtervező informatikus...

Programtervező informatikus szaknál előnyt jelent ha már programozok 1 éve PHP-ban és fél éve C#-ben?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

1 évem van még érettségiig de ez a szak érdekel igazán,szeretem az informatikát,és a programozást.

Minden tanácsot,észrevételt szívesen veszek.Köszönöm :)



2013. máj. 29. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen értelemben? Persze, hasznos dolog, de az évfolyamtársaid többsége is legalább ennyit tud felmutatni majd. Annyiban előny, hogy képes leszel elvégezni. Aki nulláról indul, annak jól fel kell kötni a gatyeszt.
2013. máj. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ,"Minden tanácsot,észrevételt szívesen veszek" ,gondolok itt arra hogy tanács,aki elvégezte mit tud elmondani erről a szakról nagy vonalakban,észrevétel terén,hogy mikre érdemes rágyúrni így még a szak előtt,esetleg van e konkrét könyv,tanulmány amit érdemes átolvasni.
2013. máj. 30. 03:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Rágyúrni szerintem a matekra meg az angolra, mert a többit megtanítják. Komolyan. És persze minél többféle nyelvet ismersz, annál jobb.
2013. máj. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy előny, a semmihez képest, persze lesznek évfolyamtársaid, akik előbbre lesznek, mint te.


Már mások is írták, hogy a matek nagyon fontos. Azt a hazugságot viszont ne hidd el, hogy a többit megtanítják, amit egy programozónak tudni kell annak töredékét sem tanítják meg ezen a szakon, helyette folyamatos önképzéssel kell szinte mindent megtanulni, de ez a szakma erről szól.

2013. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm,igen több helyen olvastam hogy a programozásra olyan 'durván' nem mennek rá,önképzés szükséges,de idáig is ezt tettem,tehát ez a mindennapjaim részévé vált :)

Ha valaki tud valami szakkönyvet,vagy olvasmányt ajánlani amit érdemes lenne elolvasnom,kérem írja meg.

Igen a matekra menni kell,több helyen olvastam.

2013. máj. 31. 13:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként nem írtad, melyik egyetemre mész, mert az sem mindegy, a szak neve ugyanaz, de a képzés jellege és nehézsége nem mindig.
2013. máj. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Több lehetséges egyetem is van ELTE,meg a DEBRECENI egyetem,tán még az Eszterházy Károly Főiskola.
2013. máj. 31. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!