Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha 30 pontot értem el informat...

Ha 30 pontot értem el informatika érettségin akkor az már mindenképp 2-es?

Figyelt kérdés
Eddig 30 pontot értem el.Ha 1-est kapok szóbelire akkor még mindig meg van biztosan a 2-es informatika érettségi nem?

2013. máj. 29. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon nem!

A szóbelire biztosan nem kapsz egyest, mert csak pontokat adnak, az egészet egyben osztályozzák.

Ha nincs meg a 4 pont, akkor a szóbeli érvénytelen és buktál.

Ha nincs meg a 8 pont a 30-ból, akkor összesítésben nem jön ki a 38 pont, ami a kettes alsó határa.

30 pont még vastagon bukás! Kapd össze magad rendesen.

2013. máj. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

tököm tele van ezzel az érettségivel.

Miért kell ennyit tanulni arról amit nem is fogok hasznosítani az életben.Én úgyse informatikus leszek.

Meg ez a ponthatárok is.Lassan ott tartunk,hogy csak az kap kettest akinek hibátlan...

2013. máj. 29. 20:11
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Minek mentél informatikából érettségizni, ha ennyire hülye vagy hozzá? 1 hónap gyakorlással 93%-os írásbelit csináltam, egyáltalán nem volt nehéz. És az érettségit még hármasra is megírja akármilyen ostoba akármelyik tantárgyból, csak egy kis logika kell hozzá. Még mindig kár, hogy nem 50% az érettségi alsó határa, olyanoknak van érettségije, akik olvasni se nagyon tudnak.
2013. máj. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!