Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szintű érettségi -...

Emelt szintű érettségi - ilyenkor mi történhet?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon elszúrtam az egyik emelt szintű érettségimet (6., választott tantárgy). És az lenne a kérdésem, hogy ha megbukok belőle, akkor mi fog történni? Mármint attól 'érettségizett' leszek, hogy a 6. választott tárgyamból megbuktam? Megkapom a normális érettségi bizonyítványt? Gondolom nem köteleznek rá hogy újra érettségizzek belőle, vagyis igazából nem tudom. Köszönöm a segítséget :)

2013. jún. 1. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 4éve érettségiztem szóval nem tudom nektek most hány kötelező érettségi tárgyatok van de nekünk anno matek, magyar, töri, idegennyelv és még egy választott tantárgy volt a kötelező.

Ezek alapján, ha nálatok is ennyi a kötelező és te választottál még egy tárgyat, ami nem sikerül, de a többi megvan akkor megkapod az érettségi bizonyítványt. Abban az esetben ha két választott tárgy a kötelező és te az egyikből megbuktál, akkor újra kell érettségizned, de akkor is te választod ki, hogy miből és milyen szinten.

2013. jún. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nálunk úgy van, hogy matek, magyar, töri, nyelv a kötelező, a 'kötelezően választott' nekem a biológia, és még kémiából érettségiztem, a kémiát rontottam el nagyon.
2013. jún. 1. 18:08
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem ebben az esetben megkapod az érettségi bizonyítványt, mert azt extraként választottad a kötelezőkön kívül
2013. jún. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megkapod. De egy másik ilyen kérdést nem te írtad ki? Konkrétan ezt: http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-..
2013. jún. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem én írtam ki :D de köszi a válaszokat :)
2013. jún. 1. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!