Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Súlyos családi problémáim...

Súlyos családi problémáim miatt sürgősen el szeretnék költözni itthonról. A főváros által fenntartott középiskolai gimnáziumokban lehet nyáron is tartózkodni?

Figyelt kérdés

Gimnáziumba járok, jövőre fogok érettségizni, nappalin tanulok, és nagyon jó átlagom van (még lehet h kitűnő is leszek:)). Már októberben is volt egy alkalom, amikor a költözés mellett döntöttem, azonban az iskolai gyermekvédelmis tanácsára mégis maradtam. Most azonban mindenképpen el szeretnék menni itthonról, és mivel nem fogok tudni sokat dolgozni, ezért mennék egy fővárosi kollégiumba (ott csak az étkezésért kell fizetni).

Kérdésem, hogy ezekben nyáron is lehet tartózkodni, mennyi esélye van, h felvételt nyerek? Ha ide nem tudok bejutni nem tudom mit csinálok, muszáj elmennem itthonról.


2013. jún. 3. 17:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!