Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi pontotok lett az...

Mennyi pontotok lett az írásbeli emeltszintű kémia és biológia érettségin (azok akik idén írták)?

Figyelt kérdés
És ki hova akar menni tovább?

2013. jún. 4. 09:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

nekem eddig az irásbelikben biosz 62, kémia 51.

fogorvosira jelentkeztem, bp-t is beirtam, bár kétlem hogy beférnék még oda.. Szeged szerintetek még szóba jöhet?

2013. jún. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

tegnap volt a kémia szóbelim, és az nagyon jól sikerült, szóval abban reménykedem most. a biosz holnap lesz.

Utolsó válaszadó: ha a szóbelik jók lesznek, szerintem simán van esélyed, mert tegnap a viszgáztató tanárok mondták, hogy mindnekinek nagyon rossz lett, szóval szerintük még nekem is van esélyem, és neked sokkal jobb lett, szóval szerintem tuti felvesznek :)

2013. jún. 11. 21:53
 13/16 anonim válasza:
Nekem a bioszom 89% a kémiám 76% a szóbelikkel együtt és a Semmielweisre szeretnék menni fogorvosira.
2013. jún. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
fúú hát ügyes vagy nagyon :D sztm téged tuti felvesznek :)
2013. jún. 18. 21:45
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem a biosz 85, a kémia 72% szóbelikkel együtt, állatorvosira jelentkeztem
2013. jún. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

szóbelikkel együtt: biosz 86% kémia 80%

a pécsi orvosi lenne a cél :)

2013. jún. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!