Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elrontottam az emelt német...

Elrontottam az emelt német érettségim! Így még meg lehet a 45 százalék?

Figyelt kérdés
Sajnos elég rossz lett csak 37 pontot értem el az írásbelin a 120ból ha jól tudom! Úgy számoltam hogy ha max pontos lesz a szóbelim akkor 67/150 az 44.66 akkor azt 45re kerekítik ugye? Bár megmondom őszintén ebben nem nagyon hiszek!
2013. jún. 4. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
nem, érettségi eredményeket sohasem kerekítik felfelé. sehol nem lehet egy pár plusz pontot összekaparni? levélnél? (fellebezés)
2013. jún. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos, itt nem érvényesek a matematika elég egyértelmű szabályai, úgyhogy nem. Próbálj fellebbezni, ilyen esetben vesztenivalód már nincs. A fogalmazásra hátha megadják.
2013. jún. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem hiszem mert nem sikerültek valami jól! Mondjuk a hosszú levelemre csak 6 pontot kaptam a 20 ból! Hát nem tudom! hogy kell fellebbezni és meddig lehet?
2013. jún. 4. 12:12
 4/8 A kérdező kommentje:
igaz nem értem el a minimum szószámot sem vagy ez mindegy?
2013. jún. 4. 12:13
 5/8 A kérdező kommentje:
ma néztem meg akkor gondolom ma 4 ig! Hogy kell vissza kell mennem és ez meddig tart nem fognak nagyon utálni?
2013. jún. 4. 12:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Holnap 16 óráig, formanyomtatványon. Én a helyedben bemennék még ma a suliba és megkeresném a tanáromat, hogy nézze meg, nincs-e még ott egy %. Nézd meg a megoldókulcs pontozását, onnan láthatod a különbségeket.
2013. jún. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. jún. 4. 12:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Végül menni

lett ?

2019. jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!