Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hány százaléktól sikeres a...

Hány százaléktól sikeres a nyelvvizsgám?

Figyelt kérdés

Németből szeretnék nyelvvizsgázni, és a TELC-re gondoltam, mivel, ha sikerül az írásbeli, de a szóbeli netán nem, akkor már az írásbelivel nem kell foglalkoznom!

Most úgy gondolom, hogy csak az írásbelire készülnék fel ami ugye ha külön csinálom 20 000 Ft (a komplex 29 000), de úgy érzem, hogy most csak az írásbeli menne! (kevés idő miatt) Hány százalék szükséges a sikeres írásbeli vizsga megszerzéséhez?



2012. jún. 20. 10:32
 1/3 anonim válasza:
Én angolból csináltam, de szerintem a német is így van, 150 a max, ebből a 60%-ot vagyis 90 pontot kell összeszedned, de elég érdekes a pontok összeadása, főleg a levélnél. De minden fenn van a honlapjukon, telc.hu
2012. jún. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Összességében az összpontszám 60%-ától van meg a nyelvvizsga, de a részfeladatokon legalább 40%-ot el kell érni mindegyiken.
2012. jún. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek !
2012. júl. 12. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!