Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy sikerült a kémia emelt...

K.k.Judit kérdése:

Hogy sikerült a kémia emelt érettségi? Szerintetek leviszik a ponthatárt? Hol érettségiztetek csupán statisztika! Akit érdekel elküldőm az eddigi eredményt!

Figyelt kérdés

2013. jún. 4. 18:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Inkább nem írok semmit, mert állandóan lehurrognak:-)
2013. jún. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Amúgy nem kekeckedésből de honan szeditek az átlagokat?! Érdekelne, hol olvastok ti statisztikákat, mert az, hogy én ma Debrecenben biosz szóbelin megkérdeztem a bizottságis tanárt hogy tud-e valamit és közölte velem, h a HB Megyei átlag 62,5% az OK. De ti hasraüttök vagy honnan vesztek ilyeneket?
2013. jún. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Én is egy vizsgáztató tanártól tudom (két suli emelt érettségiiben segített javítani). és gondolom a többiek is! Mielőtt ítélkeznél járj utána.
2013. jún. 7. 18:46
 14/24 anonim ***** válasza:
30%
Minek járjak utána?! annak, hogy te honna szedsz ilyen infókat?! szted azzal h direktbe megkérdeztem mit csináltam?! és hol ítélkezés az neked, hogy megkérdeztem, hogy ugyanmár mégis honnan vagytok ennyire biztosak az átlagokban? amúgy azt súgom közben, h szinte minden évben olyasmik az emeltek átlagai, mint az idei csak ugye eze nem azt jelenti, hogy 100-ból 90 ember 40 pontosat írt és majd mindenkit felvesznek, hanem azt, hogy van egy csomó aki iszonyat siralmasat írt és úgysem veszik fel, vele szemben pedig akik jól írták meg, minimum 70 pontosra az írásbelit ( az amxos szóbelivel 80% lesz, ami szép) és fel is veszik őket.
2013. jún. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Suliátlag 60.5%
2013. jún. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Beképzelt és kioktató faszokra nem vagyok kíváncsi. Írjon máshova. Többiek segítségét köszönöm.
2013. jún. 9. 20:57
 17/24 anonim ***** válasza:
51%
Sem beképzelt, sem kioktató f@sz nem vagyok kiscicám, csupán rámutattam, hogy gondban vagy az egyszerű szövegértéssel. :3
2013. jún. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Én egy másik diáktól hallottam 39es átlagot, de nagyon biztosra mondta. És a vizsgáztató tanár maga mondta, hogy a megyénkben 36 az átlag.
2013. jún. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Épp azon gondolkodom különben, hogy van ez az oldal, ahol meg lehet nézni az egyes átlagokat, évekre, tárgyakra, városokra stb lebontva. És hogy idén mennyire nem lesz mérvadó mondjuk a tavalyi eredmény, mivel tavaly az emelt kémiások nagy része még csak nem is orvosira, gyógyszerészetre készült, középszinten meg sok ember van, aki csak 5. tárgyként választotta. Személyesen ismerek nem egy ilyen embert. Mivel én eddig úgy gondoltam, hogy na majd megnézzük tavaly milyenek voltak az emelt szintű átlagok és, ha az idei attól rosszabb, akkor persze csökkennek a ponthatárok, aztán beugrott ez. Hogy idén sokkal többen mentek emelt kémiára és azok nagy része most orvosira készül. Vagy hülyeséget írok?
2013. jún. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

első helyen orvosi: 1941 ember

összesen emelt bioszos idén: ~5200

összesen emelt kémiás: ~3200

Ezek többnyire duline illetve felvi által közölt statisztikák, ÁOK/FOK/GYTK és szerintem a gyógytornász is de arra neme sküszöm ugyanazokkal a tárgyakkal operál, mind helyre kötelező a 2 emelt ebből az egyik kötelezően biológia a másik a fizika/kémia páros valamelyik tagja.

Emelt kémiát esetleg írhatott, aki vegyésznek készül, vagy hasonlók, de gondolom az azért kisebb százalék.

Nekem ma Debrecenben a szóbeli után azt válaszolták, h a megyében 50 pont alatti az átlag kémia írásbeli.

2013. jún. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!