Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha 4-edik év végén jó pár...

Ha 4-edik év végén jó pár tantárgyból megbukok eltilthatnak az érettségitől?

Figyelt kérdés
Jövőre leszek végzős, és a töltelék órákon elfoglalnám magamat valami hasznossal (tanulás az érettségi tantárgyakra, laptopozás, zenehallgatás). Csak az érettségi tantárgyakra tanulnék a többit lesz-rnám. A személyes véleményekre nem vagyok kíváncsi, tudom úgyis mit mondanátok erre. A kérdésem tehát, hogy lehet e ebből valami károm, pl nem engednek érettségizni stb. Szóval személyeskedést kerüljétek el, a kérdésre kérek választ!
2013. jún. 5. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Lesz károd. Úgy megbuktatnak ezekből a "töltelék" tárgyakból, mint a huzat, aztán évet ismétehetsz.


Egyébként a zenehallgatás és laptopozás mióta számít hasznos elfoglaltságnak?

2013. jún. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ma óta! Az a hasznos elfoglaltság nekem amit én mondok! Elmúltam 18 azt csinálok amit akarok.

Na de visszatérve a témához ha már megvan azt érettségim akkor nem tök mind1 hogy megbuktam vagy nem?? Még ebben az évben megértem hogy nem szabad megbuknom, na de utolsó évben amikor megvan az érettségim is most komolyan azért ismételjek évet mert megbuktam etikából meg médiából?

2013. jún. 5. 15:14
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Eltilthatnak.

(Figyelj, ha az etikát meg a médiát nem tudod megtanulni, neked fölösleges az érettségi is.)

2013. jún. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mondtam balf.sz hogy a kérdésre válaszolj! Képzeld el infóból ősszel 5-ösre, németből pedig 4-esre érettségiztem. A te válaszod meg a létezésed a fölösleges.
2013. jún. 5. 15:19
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
látom sokan bántottak már, de ezzel a hozzáállással nem fogod sokra vinni. későbbiekben lesz majd főnököd, aki többnyire hülye lesz, és értelmetlen dolgokat kér tőled. én is hasonló voltam mint te, de hidd el, a tölteléktárgyak azért vannak, hogy kicsit műveltebb legyél. vagy megpróbálsz beilleszkedni a rendszerbe, vagy nem lesz érettségid. 18 vagy, el tudod dönteni magadnak, hogy melyik fontosabb.
2013. jún. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kapsz majd érettségit,szóval ha maradni akarsz egy évet akkor nyugodtan tedd amit szeretnél:)!
2013. jún. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
hát te kérdező jó hülye vagy. előbb van vége az évnek végzősként, minthogy érettségiznél. ha megbuksz egy rakat tárgyból, egyszerűen nem engednek érettségizni. de szerintem te meg is érdemled, ezzel a hozzáállással.
2013. jún. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha egy tantárgyból is megbuksz, legyen az bármiylen töltelék tantárgy, nem kezdheted meg az érettségi vizsgákat
2013. jún. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem kösz mindenkinek. Ma háborított fel a tanáromnak az az állítása, miszerint szeptembertől 4:15-ig kell bent lenni. Na de kamu az egész szerintem, végül is ha bevezetnék vennék egy jó gamerpc-t aztán addig nem unatkoznék:D Otthon meg amugy is sokat gépezek (de ti is), viszont így meg suliba ki gépezném magam:D
2013. jún. 5. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!