Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tanácsolnátok, hogyan...

Mit tanácsolnátok, hogyan beszéljek történelem szóbeli érettségin 12 percig? Hogy jobb 4-est kapjak, ahhoz 58 pontra kell felelnem

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell végigbeszélni az időt. Gondolom középen érettségizel, ki van adva a 20 tétel, azokat betanulod, ha 5-8 perc alatt elmondod akkor addig tart a szóbeli és ugyanúgy lehet max pontos, esetleg a végén még valamit kérdezhet.
2013. jún. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a tanarral beszeltem es o mondza h az 58pontert 12percig beszeljek...:/ szoval varom az otleteket
2013. jún. 6. 07:20
 3/5 anonim ***** válasza:

ugyan már hülyeség ez a 12 perc. gondolod majd a bizottság ott fogja stopperrel mérni hogy hány percig beszélsz?

a lényeg, hogy mondj mindent el amit tudsz beszélj lassan és érthetően, mosolyogj, hitesd el velük, hogy te nagyon okos vagy és megérdemled azt az 58 pontot. Sok sikert!

2013. jún. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Gondolom h nem fogják mérni :) Csak van olyan tétel, amit 5 perc alatt el tudok mondani mindennel együtt..

Odamentem a tanáromhoz, és mondta h a lényeg h beszéljek folyamatosan 12 percig..

Amúgy engem nem ő anított, 2 éve érettségiztem és most ismétlőzök, ugyanabban a sulimban

2013. jún. 7. 12:40
 5/5 anonim ***** válasza:
hidd el szerintem nem lesz gond ezzel a perc dologgal. egy évvel ezelőtt szóbeliztem és előttem lévő kb. 8 perc alatt lefújta a tételt, tettek fel kb 2 kérdést még és megköszönték neki a feleletet. max pontot kapott végül.
2013. jún. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!