Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 70 pontos magyar és 75 pontos...

70 pontos magyar és 75 pontos biológia érettségi jónak számít?

Figyelt kérdés
középszint
2013. jún. 5. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, mindkettő 4-es (jó) eredménynek számít.
2013. jún. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez tőled függ. Nekem 92 lett a magyar és nem örülök neki. Szóval az számít igazán, hogy te mit vártál magadtól.
2013. jún. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy hova akarsz menni és kihez hasonlítod magad. nekem tanulás nélkül 82 lett a magyar (utolsó két évben tényleg nem érdekelt, csak bioszt és kémiát tanultam) a biosz meg 85 emelten.

osztálytársam, aki még nálam is jobban nem tanult, 95 fölötti magyart írt.

egész osztályomban alig lett négyes, de én jó osztályba jártam.


máshol a tied szerintem durván átlag.

2013. jún. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha felsőoktatásba akarsz menni, és nem ezek a vitt tárgyaid, akkor nem jók.
2013. jún. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat elírtam, szóval, ha ezek a vitt tárgyaid, akkor az rossznak számít. De természetesen ez attól is függ, hogy hova jelentkeztél, már ha jelentkeztél.
2013. jún. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Maradok az iskolámban, ötöd hatod éven. Szóval nekem megfelelnek csak érdekelt, hogy más hogy látja ezt.
2013. jún. 5. 19:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jónak számít, persze ez inkább attól függ, hogy milyen magasra tetted magadnak a lécet és meg vagy-e elégedve magaddal. Egy szuper szóbelivel ezt még felhúzhatod 5-ösre. Tanuld a tételeket és egy szuper érettségid lesz!!!
2013. jún. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!