Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mindjárt itt a szóbeli érettsé...

Mindjárt itt a szóbeli érettségi, és egyszerűen alig tudok valamit! Már már alig ragad meg valami a fejemben. Már Január óta szenvedek vele, sehova nem mehetek, kezd elegem lenni belőle! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Még sok tétel van amit nem tudok, de egyszerűen már az életkedvemet is elveszi az egész! Sajnos nem vagyok egy zseni, hogy az ujjamból kirázzam. Van más is ilyen helyzetben?

2013. jún. 6. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezen elég sok mindenki túlesett már, ne aggódj! :) Ha január óta készülsz rá, nagy probléma nem lehet szerintem. Lehet most úgy érzed, hogy nem tudsz semmit, de ez természetes, ott majd eszedbe fog jutni. Már csak pár hét és vége. Hajra! Egyébként nem tudom, hogy jelentkeztél e továbbtanulni, de ott vissza fogod sírni az érettségi időszakot! :)
2013. jún. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!