Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges felmentést kérni?...

Lehetséges felmentést kérni? (matek)

Figyelt kérdés

Esti gimiben járok 10. osztályba megbuktattak matekból.Kérhetek felmentést még a pótvizsga előtt?Ha igen akkor hol?Mi ennek a menete?Ha azt felmutatom akkor átengednek a pótvizsgán?

Nem fogom újra járni a matek miatt az tuti.Pótvizsgán is esélytelen hogy átmenjek.Minden mást megoldottam probléma nélkül,nem akarok dicsekedni de elég okos vagyok bár eddig a tanulás nem külünösebben érdekelt az iskola keretein belül.De a matekhoz nem elég a józan ész ehhez elmebetegnek kell lenni minimum...nem véletlen hogy a fél osztály bukik belőle.Mellesleg nagyon haszontalan tantárgy is, de ebbe ne menjünk bele.Azt hiszem valamiért a tanárnő is utál engem.


2013. jún. 6. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha diszkalkulia vizsgálatot akarsz akkor azt talán a nevelésiben kérheted. De ha most el is mész vizsgálati időpontot kb 3-4 hónap múlva kapsz ergo tanulj a pótvizsgára
2013. jún. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy van-e fizikád vagy más ilyen számolós tárgyad, mert ha azokat legalább 2-essel abszolváltad, akkor nem sok esélyed van.
2013. jún. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
20 vagyok.Fizikából átmentem de semmi számolós feladatot nem adtak.Csak elmélet volt.
2013. jún. 6. 19:40
 4/13 A kérdező kommentje:
És ez visszamenőleg nem érvényes?Pl ha 4hónap múlva adnak felmentést akkor ezt beszámítva megkapom a 10. osztályt és továbbléphetek 11.-be immár matek nélkül?
2013. jún. 6. 19:44
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem ez úgy van,hogy 4 hónap múlóvára kapsz vizsgálati időpontot elkészül a vizsgálat és utána még heteket vársz a kész határozatra... vagyis akár 11 I féléve is elmehet ezzel és csak onnantól vagy felmentve,ohgy kézbe kaptad a határozatot és az intézményed elfogadta.
2013. jún. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
És még annyit, hogy csak akkor kapsz felmentést, ha valóban tanulási nehézséged van. Attól, hogy nem érted a matekot, vagy nincs kedved vele foglalkozni, így nem tudsz legalább kettes dolgzatokat írni még nem vagy diszkalkuliás, legfeljebb lusta.
2013. jún. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Eddig végig 2es voltam matekból de az sokkal könyebb volt ennél.Lusta?Ember, 2napot tanultam folyamatosan a dolgozatra és ígyis egyest kaptam.Köszönöm a segítséget de kikérem magamnak hogy lustának nevezz főleg hogy nem is ismersz.Egyetlen egy másik tantárgy sem volt amivel valaha egy percig is felmerült volna hogy megbukjak.
2013. jún. 7. 00:24
 8/13 anonim ***** válasza:
Azért nevezlek lustának, mert ha valaki valóban diszkalkuliás, az nem 20 évsen derül ki, hanem sokkal hamarabb. Lehet megsértődni, meg lehet tanulni is. A te választásod.
2013. jún. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2 napot készültél? És hol van a munka melletti folyamatos tanulás? Mi vgay Te egyetemista!
2013. jún. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez ritka nagy kreténség, jobb lett volna, ha csendben maradsz.
2013. jún. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!