Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen lett a magyar emelt...

Milyen lett a magyar emelt érettségitek, akik írtatok?

Figyelt kérdés
Mert eddig nem hallottam túl jó százalékokat, és az enyémsem valami fényes. Csak érdekelne, hogy másnak hogy ment, h kb be tudjam lőni a szintet :)
2013. jún. 6. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem 85 % lett. :)
2013. jún. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
óóó hát akkor te igen király vagy :)
2013. jún. 6. 22:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Köszi :) csak a szóbelin is így remekeljek.. neked hogy sikerűlt?
2013. jún. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nekem sajnos csak 59. de a környezetemből is ilyen 55-60 közöttiek. úgyhogy tényleg vagy mi vagyunk a hülyék, vagy te vagy király :)
2013. jún. 7. 11:43
 5/8 anonim ***** válasza:

82 :) cambridge-dzsel nem voltam jóban

voltatok már szóbelizni?

2013. jún. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

81% :D

nagyon meglepődtem :)

A gyakorlás során egy szövegalkotási feladatot sem írtam meg, erre meg mind jól sikerült. :)A verselemzésnél 3 pontot, a reflektálásnál egyet veszetettem, azt is azért, mert elfelejtettem egy bekezdést jelölni :D


hétfőn szóbelizek. és nagyon parázok... :S

2013. jún. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én voltam már szóbelizni tegnap, Kassákot húztam meg a központozást és a helyesírási rendszert :D
2013. jún. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
az évfolyamunkon három ember érettségizett emelt szinten magyarból, az enyém 75% (szóbelizni két nappal ezelőtt voltam és az is jól sikerült), egyik évfolyamtársnak 76%, másiknak pedig 85% lett.
2013. jún. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!