Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megbuktathat erre a jegyekre?...

Megbuktathat erre a jegyekre? Első félév 155 Második félév 211

Figyelt kérdés
2.5. Re állok e meg akar buktatni mit tudok tenni hogy netegye ? Azon kívül h nyalom a seggét és felelek ?

2013. jún. 7. 14:15
1 2
 1/17 Andizsuzsi ***** válasza:
Mást nem nagyon. A jegyek alapján magasról lekakáltad a második félévet, most ezt "honorálja".
2013. jún. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De mást nem lehet tenni mert tényleg lekakaltam de attól meg nem állok bukásra... Valamit csak lehet csinálni azon kívűl h raküldöm a TEK eseket... Vágy fellebezni vagy akármi
2013. jún. 7. 14:23
 3/17 anonim ***** válasza:
Miért az utolsó utáni napokban jut eszébe mindenkinek hogy nem akar megbukni, és akkor a tanár a szemét???
2013. jún. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
1 szóval sem mondtam hogy szemét sőt belátom hogy igaza is van valahol csak nemakarok nyáron tanulni. És eddig azthittem h semmi gondd nem lesz ...
2013. jún. 7. 14:28
 5/17 Andizsuzsi ***** válasza:
Valószínűleg nem is lesz, nem gondolom, hogy ezekkel a jegyekkel megbuktat, de mindenesetre azt eléri, hogy valamit pótolj az elmulasztott anyagból, és talán okulj is.
2013. jún. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nálunk középiskolában mindig az adott félévet nézték. Egyébként meg nem fogod megúszni a tanulást, mert nem csak nyáron nem akarsz tanulni, hanem eddig sem tetted, valamikor pótolnod kell majd.
2013. jún. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mára nagyon felkeszültem és felállított és nem feleltetett hanem elmondta h megbuktat...
2013. jún. 7. 14:32
 8/17 Andizsuzsi ***** válasza:
Szivat, ahogy te is tetted egész évben. Megérdemled:) De szerintem nem fog megbuktatni.
2013. jún. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A témazárók hogy sikerültek? Amúgy 2.5-re semmiképp nem buktathat meg, nincs hozzá joga.

Máskor tedd oda magad legalább egy kicsivel jobban, és akkor nem kerülsz ilyen helyzetbe.

2013. jún. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
MONDOM HOGY MEG BUKTAT! Ma kijelentette! Kinek szóljak ilyenkor hogy nem teheti meg?
2013. jún. 7. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!