Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valakinek emelet német érettsé...

Szimonetta02 kérdése:

Valakinek emelet német érettségi kidolgozott tételek? ( Természetesen nem ingyen)

Figyelt kérdés
Nagyon nagy szükségem lenne rá, mert most döntöttem el, hogy meg szeretném csinálni emelt szinten is, és félek, hogy nincs időm kidolgozni is :/ Tényleg nagyon fontos lenne, és csak az írjon, akinek tényleg használhatóak a tételei. Előre is köszönöm!

2013. márc. 9. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én tavaly érettségiztem emelten németből és nem voltak tételeink! Órákon gyakorolgattunk, sokat beszélgettünk mindenféléről, hogy bővítsük a szókincsünket, de külön nem dolgoztunk ki írásban témákat. Ha szeretnéd, szívesen "beszélgetek" veled és segítek, nekem is jól jönne kicsit, hogy ne felejtsek :)
2013. márc. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az nagyon jó lenne (: Facebookon esetleg?
2013. márc. 9. 19:59
 3/9 anonim válasza:

Szia!

Én is tavaly érettségiztem emelten németből. Nekem sem voltak kidolgozott tételeim. Nyelvsuliba jártam 2 hónapig, és simán fel tudtam rá készülni.

2013. márc. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Milyen nyelvsuliba? Hova? Ott csak szóbelire készítettek fel?

Tanárhoz járok, de ott leginkább írásbelire készülünk.

2013. márc. 11. 06:32
 5/9 anonim válasza:
Hát egy sima nyelvsuliba itt a városban(vidéki vagyok amúgy). Nem csak szóbelire készítettek fel, sőt nagyrészt az írásbelire készültünk. Nekem nagyon sokat segített, pláne hogy jó tanárom volt :)
2013. márc. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem :)
2013. márc. 11. 19:10
 7/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is emelt szinten fogok érettségizni németből, ezért én is szívesen gyakorolnék veletek,ha nem baj! Én főként most az írásbeli részére gyakorlok, mert az több pont és előbb is lesz. Majd írjatok, előre is köszi:)

2013. márc. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
wá, én is emeltet csinálok, de nemtom mi lesz, se tanárhoz nem járok, se semmi :D mondjuk úgyis az angolt szémíttatom be, csak a nyelvvizsga miatt csinálom :D de nagyon fosok, h lesz ://
2013. márc. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia

Én sem járok sem tanárhoz, sem pedig máshova. Én is csak a nyelvvizsga miatt akarom, szóval csak legyen kb 65-70%-os az már tökéletes lenne nekem.

2013. márc. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!