Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi a teendő? A tanár...

Ilyenkor mi a teendő? A tanár nem akarja visszaadni a fülhallgatóm!

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársam elvette a fülhallgatómat, és azzal hallgatta matekon a zenéjét. A tanár elvette tőle, mire mondta, hogy nem az övé, és azt mondta a tanár, hogy akié, annak visszaadja. Szóltak az osztálytársak, én pedig mentem elkérni a tanártól, de nem adta, pedig ésszerű érveket is mondtam. Az volt az egyetlen fülesem, és nem volt olcsó. Mit tegyek?

14/L



2013. jún. 7. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Mért vetted elö a fülhallgatót óra közben ? az iskolába tanulni megy az ember nem ? Már megbocsás de ha zenét hallgat valaki és bevan dugva a füle akkor hogy hallja mit magyaráz a tanár ? nemkell csodálkozni hogy elvette a tanér. nálun volt egy szekréyn és akitöl elvettek valamit tanév végén vagy ha jó kedve volt a tanárnak óra végén visszaadta és közölte többet óraközben nemszeretné látni a cucot mert akkor tényleg csak tanévzáron adta vissza. Amugy milyen fülhallgató volt mobiltelefoné gondolom mert most azon lehet zenét videoklippeket lejátszani. Elhiszem mert a telefonos eredeti fülhallgató drága. Máskor csak szünetbe használd de a tanárnak visszakell majd adni valamikor.
2013. jún. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha elolvasod megegyszer figyelmesen, akkor leirtam, hogy tolem az egyik osztalytarsam vette el szunetben es vitte be az orajara. Fulhallgato azert volt nalam, mert orak utan hazafele szoktam zenet hallgatni. Egyebkent koszonom, en iskolaba tanulni jarok, szerintem ezt otos bizonyitvanyommal elegge alatamasztom.
2013. jún. 7. 22:32
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát azt nem látom hogy szünetbe vette el csk azt hogy matekorán hallgata aki elvette és azt írod hogy osztálytársad. Egyáltalán mért nem kaptad meg a zsinort ennyire ügyetlen vagy hogy hagyod hogy elvegyék a cucod ? Vigyázni kell nehogy a végén meglopjanak a zsebesek. Én csak joindulatból írtam 32 éve vagyok felölem azt csinálsz amit akarsz. engem nem lop meg senki mert éberen örködöm ha vonaton is ülök és valaki közeledik a táskámhoz már mérgesen nézek és teszem rá a kezemm mert egyszer amikor valakitöl utcán informáciot kértem mondta nézek ara énmeg a fejemmel ara néztem a táskámra nem a buszon vettem észre nincs sehol a telefonom.
2013. jún. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Életemben nem loptak még meg, és mégcsak elveszteni se vesztettem el soha semmit. Szünetben az egyik osztálytársam ELVETTE, bevitte a matek órájára, ahol hallgatta, és tőle vette el órán a tanár. De egyáltalán megteheti ezt? Már nem azért, de a tanár nem a tulajdonosától vette el és ez nem fair.
2013. jún. 9. 14:08
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen megteheti mert órán a tananyagra kell figyelni azt meg a tanár mikor elveszi nemérdekli hogy kié a cuc. Ha jóindulatú a tanár akkor rászol az illetöre hogy tegye el, aztán ha mégsem akkor veszi el. Ez a tanár elég szigórú. Akkor ha osztálytársad akor gondolom bizonyos foglalkozáson ketté van szedve az osztály. Otthon mit mondtak hogy a tanár nem adta vissza a fülhallgatot pefig azt mondta a tulajdonosának visszaadja ? egyetlen dolog amivel még probálkozol holnap probáld meg szépen elkérni a fülhallgatot megint a tanártól ha nem adja esetleg szólj az igazgatónak. ha igyse sikerül akkor tanévzáron kapod gondolom vissza, sajnálak mert ezek a fülhallgatok nem olcsók nekem sony erisson telefonhoz agybedugos fülhallgató 3 ezer ft ba kerül de a legolcsobb maxell is 800 ft kb. Ez a fülhallgató milyen értékü és márkáju ? De igaz akármennyi is az értéke azse jó ha újat kell vásárolnod.
2013. jún. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, ketté van véve az osztály matekon. A szüleim nem örülnek, nem tudnak mit tenni. Bemenni ugye nem mehetnek be, mert azzal csak nagyobb gondot okoznának nekem. A fülhallgatóm a telefonomhoz járt, ha telefontól függetlenül kéne megvennem egy újat, akkor 8 ezer forintom bánná... Én ezt anyagilag nem engedhetem meg magamnak, a szüleimet meg nem szeretném ezzel terhelni. De ez a tanár ezt nem érti meg.
2013. jún. 9. 19:33
 7/12 anonim ***** válasza:
8 ezer forintos fülhallgató ? akkor godolom nagyon komoly telefonod van nekem sony erissonhoz 3 - 5 ezer közöt van fülhallgató mert igen a gyári az drága, akkor holnap probáld meg visszakérni ha nem akkor megprobálhatsz beszélni az igazgatóval hisz most a szabadidödben iskolán kiívül utcán vonat busz stb nemtudsz zenét hallgatni vagy ha van is fülhallgató gondolom nem olyan jó minöségben szól. Megértelek és sajnálak mert azt nemtudom hány éves vagy de 8 ezer ért venni új fülhallgatót az nekem is nagy összeg lenne pedig van munkahelyem is. A tanár mit mond miért nem adja vissza ? a mulkor azt igérte aki a tulajdonosa annak odaadja. A szüleid helyében én igenis bemennék és kiverném a balhét az biztos mert 8 ezer ft az nem kis pénz és másik iskolába mennék ha ilyen köszivü a tanár.
2013. jún. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen, apuék a cég miatt kaptak egy iPhonet, de nekik már volt saját telefonjuk, ezért megörököltem. Már szóltam az ofőnek, hátha ő tud valamit tenni az ügy érdekében. Az a baj, ha apuék bejönnének a tanárok mégjobban megutálnának. Van egy különleges stílusom, a kinézetem miatt meg vagyok különböztetve, ezért kell jobban tepernem.
2013. jún. 10. 13:41
 9/12 anonim ***** válasza:
Fejlemény? Én azt mondom, beszélj megint a tanárral, aztán osztályfőnök, igazgató, és végső esetben csak be kéne menni a szüleidnek.
2013. jún. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szóltam az osztályfőnöknek, azt mondta, hogy utána jár, de szerintem totál ki ment a fejéből. Jellemző...

A tanár urat nem láttam még ezen a héten, szóval még mindig füles nélkül vagyok.

2013. jún. 11. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!