Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek hogy sikerült eddig az...

Kinek hogy sikerült eddig az emelt történelem szóbeli?

Figyelt kérdés

Milyen tételt húztatok, milyennek találtátok hozzá a forrásokat? Szerintetek hogy szerepeltetek, tanárok? Írásbelitek hány % lett?


Köszönöm szépen a válaszokat! :) Én kedden fogok menni, de érdekel, hogy eddig mik a tapasztalatok! :) 18L



2013. jún. 8. 21:22
 1/4 anonim válasza:
Szia! én az felvilágosult abszolutizmust és II. Józsefet húztam :) 2oldalas forrás volt hozzá. Bár az tartalmilag nem segített sokat.
2013. jún. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Magyarország a II. világháborúban című tételt húztam.

2 oldalas forrás volt, elolvastam, megpróbáltam belőle valamit kiszedni, de nem nagyon ment...

3 férfi tanár volt, ők aranyosak voltak, bár kérdezgettek is.

A szereplésemről inkább nem beszélnék, mert őszintén szólva fogalmam sincs, hogy mennyire tudtam-e, vagy nem. Csak mondtam, mondtam, szinte már nem is törődve azzal, hogy ez érettségi...

Írásbelim 66 %.

2013. jún. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Írásbelim 74% lett.

Ma voltam szóbelizni. 3 férfi tanár volt, de ma volt a rossz tételek napja, egytől egyig mindenki borzalmasat húzott.

Én a magyarországi nemesség alakulását húztam a 13 és 14. század között. A legnagyobb baj, hogy az első fél oldalas forrás Szent Istvános volt. Még én voltam a hibás, hogy nála kezdtem a mondandóm...


Nem tudok én se értékelést mondani, sokat elmondtam, a kérdéseik főleg az elmondottak bővebb kikérdezésére szolgáltak. Elfáradtam... :D

2013. jún. 11. 15:23
 4/4 anonim válasza:
Az írásbelim 83% lett, a szóbelin az 1848-as forradalmakat húztam, de főleg a magyar kérdésre kellett összpontosítani. Max. pontot kaptam, 3 férfi volt a biztosságban, ráadásul én voltam aznap a második vizsgázó.
2013. jún. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!