Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit húztatok ki emelt torténel...

Mit húztatok ki emelt torténelem szóbeli érettségin?

Figyelt kérdés

2013. jún. 9. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Én kedden megyek, eléggé nagy a para, van egy-két tétel ami sehogy nem megy bele a fejembe:(((

Te már voltál? Ha igen mit húztál, és mit kellett kifejtened? rendesek voltak?

2013. jún. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én is kedden megyek
2013. jún. 9. 12:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azt, hogy a reformkorban milyen megoldásokat hoztak fel a jobbágyfelszabadításra (önkéntes/kötelező örökváltság), hogyan mentek végbe ezek az intézkedések, miért volt fontos a jobbágyok helyzetének megoldása a reformkorban
2013. jún. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én Szent István államszervezési munkásságának lényegi vonásainak a bemutatását húztam. Örültem is neki :))
2013. jún. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
torok kiuzes...:(
2013. jún. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Magyarország a II. világháborúban.

Örültem neki, annak ellenére is, hogy nem mostanában tanultam meg ezt a tételt... Szerintem egész jó lett, bár fogalmam sincs, hogy hány percet beszéltem. Az viszont nem tetszett, amikor kérdezgettek. Alig, vagy szinte nem is tudtam válaszolni rá, mégse féltem már akkor. Nem tudom, mennyi pontot adnak majd, kíváncsian várom!

2013. jún. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!