Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Honnét tudnák hozzájutni...

Honnét tudnák hozzájutni ingyen Mozaik kiadós tankönyvekhez?

Figyelt kérdés
Nekem jók lennének a használtak is, főleg reál (biológia, kémia, földrajz, fizika) tankönyvekre gondoltam.

2013. jún. 9. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem főleg egy nyelvtan könyv kéne neked :)

*tudnék

azon kívül meg kérdezősködj öregdiákoknál, iskolai könyvtárban, interneten nézz körbe

2013. jún. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jahm, tényleg tudnék, félrenyomtam a "nagy gépelésben"!

Iskolai könyvtárban, végzősöknél már próbálkoztam, vagy nem volt nekik, vagy nem akarták odaadni ingyen, hanem teljes áron, azon meg inkább megveszem újonnan. Az iskolai könyvtárban meg 'nem adhatnak ki tankönyveket', hangzott a válasz felém.

2013. jún. 9. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:
esetleg olyanoknál érdeklődj akkor, akik többen testvérek :) ott lehet, hogy van felesleges példány abból, amit keresel :) esetleg próbáld meg valamire elcserélni azokkal, akik pénzért adnák:)
2013. jún. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
végül is?!, egy próbát megér!
2013. jún. 9. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!