Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyetemi felvételin szerepl...

Az egyetemi felvételin szereplő e-mail címem megváltozott. Nagy baj?

Figyelt kérdés
Februárban jelentkeztem postai úton eggyetemre (NYME-EMK) és az ott megadott e-mail címem március végén törlődött (véletlenül, figyelmetlenségből). Így persze nem kaptam meg a májusi értesítőt, hogy feldolgozták-e a jelentkezésemet vagy sem. Mit lehet ilyenkor tenni? Nagy baj ez egyáltalán?

2013. jún. 9. 22:21
 1/4 anonim válasza:

Egyáltalán nem baj,a személyes adataidat bmikor megváltoztathatod a felvi.hu-n.

Remélem,tudtam segìteni:)

2013. jún. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak én nem neten jelentkeztem hanem postán. :S Szóval neten nem tudom megváltoztatni az adatokat. Vagy igen?
2013. jún. 10. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem neten jelentkeztél, még Te is beléphetsz az e-felvételire, de mivel a regisztrációs levelet is arra a emailre kaptad, ami törlődött, így lehet, hogy egyszerűbb,h a felhívod az Oktatási Hivatal ügyfélszolgálatát: 06-1-477-3131 info@felvi.hu
2013. jún. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na, akkor felhívom ma vagy holnap. Köszönöm, ez már igazán nagy segítség :)
2013. jún. 12. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!