Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről a...

Ti mit gondoltok erről a gyerekről? állítólag osztály legjobb tanulója mindenki azt mondja róla hogy milyen jó gyerek meg minden, én is ezt gondoltam róla de most megváltozott a véleményem róla.

Figyelt kérdés

úgy kezdődött a sztori hogy a tanár átültetett ehhez a gyerekhez.azt gondoltam hogy ő a legjobb tanuló ezért biztos majd segít nekem dolgozatkor meg minden.eljött a dolgozat,és sokszor megkért engem hogy segítsek neki,segítettem is,de ő nem segített nekem mert azt mondja hogy nem tudja a válaszokat rá.egy hét múlva kikaptuk a dolgozatokat és neki ötös lett nekem is(ha nem tudja rá a válaszokat hogy lett neki ötös?).matekon mindig láttam régebben hogy neki minden hibátlan.amikor ott ültem mellette akkor láttam hogy a házi javításakor kiradírozza a hibákat és átírja.és ez van javításkor is.amikor egyest kap bőg mint egy kislány,én próbálom vigasztalni,de amikor én kapok rossz jegyet akkor már majdnem kinevet.sokszor órán morog/dörmög magában.azt is mondják róla hogy milyen jófej.néha mond nekem vicceket de azok ***** nem viccesek.mindig azt mondja nekem hogy milyen menő hogy otthon egész nap alszik.hát szerintem ez nem menő.szerintem csak azért mondják rá hogy milyen jó meg hogy milyen okos mert a szülei dúsgazdagok és támogatják az iskolát.és még nem mondtam el mindent a gyerekről.

ti mit gondoltok róla?



2013. ápr. 2. 01:52
 1/3 anonim válasza:

Velem is volt ilyen. Én sem tanultam dogákra,egyszerűen szünetben sem tudtam megtanulni.. Megkaptam a dolgozatot. Egyből segítséget kértem a padtársamtól,pedig nem is gondoltam végig,hogy egyedül is menne. Az meg,hogy ilyen. Kárörvendő és.. Nm is tudok erre jó szót mondani.. Sír,aztán pedig téged szekél,hogy rossz lett.. "logikus". Szerintem rossz és nem is menő,ha otthon döglik az ember egész nap. Persze,az embernek szüksége van néha egy hosszabb pihenésre. Nagy esély van a szülő-pénz befolyásoltságra is..

Te ne kövesd a példáját.. Ha lehet,mindig tanulj,hogy az életben elérd a célodat! :) és fogadd el,hogy a padtársad. Ha nem akarsz,NEM KELL segíteni!

:)

2013. ápr. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ne segíts neki,mert ő ezt nem viszonozza!Ennek nem lenne értelem!Ne tedd ha nem akarod! :)
2013. ápr. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem SOHA ne kérj az osztály (lehet hogy nem is) legjobb tanulójától, hacsak nem ismered rendesen. Az ilyen gyerekek könnyen spiclik lehetnek. Én életemben egyszer "lestem", egy franciadolgozat közben. Szinte az egészet a legjobb barátnőmről írtam le. Röpdoli volt, ezért nem tanultam rá...
2013. szept. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!