Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt törisekhez szól a...

Emelt törisekhez szól a kérdés akik már szóbeliztek idén! Mit húztatok, hol, hogy ment, milyen volt a bizottság? Aki még nem volt, annak innen kívánok sok sikert!

Figyelt kérdés

2013. jún. 10. 14:38
 1/8 anonim válasza:
Én ma voltam szóbelizni a Kölcseyben (Budapest). A gyarmati világ felbomlását húztam. Hogy hogy ment? Hát, ha úgy nézzük, hogy finoman szólva nem ez a kedvenc témám, akkor mondhatni jól, de egyébként... A bizottság egy szigorú fickóból, egy kedves néniből és egy másik nőből állt, aki a végén két kérdést tett fel, a másodikra nem igazán tudtam válaszolni. Remélem, hogy sok pontot azért nem veszítek, de ez szerintem nem a legjobb témakör, mondjuk '48-nak jobban örültem volna. Én is sok sikert kívánok a többieknek!:)
2013. jún. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy abból tényleg csak India és Afrika kell, mert ha nem és kihúzom...:D
2013. jún. 10. 15:55
 3/8 anonim válasza:
torok kiuzest huztam :) hat nekem se a kedvenc temam, Mo. elfoglalasarol meg a torok uralomrol jobban tudtam volna beszelni...a vizsgabizottsag kedves volt sokat segitettek meg ravezettek dolgokra. remelem azert 50 pont korul meglesz :D
2013. jún. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én reformkort húztam, azon belül a jobbágyfelszabadításról kellett beszélni, örökváltság stb. Egész jól tudtam, a bizottság nem volt szigorú, asszem csak egy vagy két kérdésükre nem tudtam a választ, de egyébként jófejek voltak.
2013. jún. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Holokausztot húztam, jól ment. A kérdésekre is tudtam válaszolni, 1-re kellett rávezessenek csak.
2013. jún. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
gazdaság a három részre szakadt Mo. idején. :) nagyon kedvesek voltak.
2013. jún. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nekem volt szerencsém végül a polgári és alkotmányos viszonyok alakulása témakörből kihúzni az 1867-1905-ig tartó választási rendszert...

nagyon rendesek voltak de ez egy borzalmas tétel, mikor az a segítő kérdés,hogy mi a parlamenti obstrukció, akkor nem nagyon tudnak ők se mit csinálni

2013. jún. 13. 10:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Uuuh. én arról egy szót se tudtam volna :o
2013. jún. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!