Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Körülbelül milyen jegyekre...

Körülbelül milyen jegyekre van szükség akkor, ha valaki ilyen irányba szeretne továbbtanulni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Most vagyok 9. osztályos egy jobb gimiben,de sajnos még semmilyen konkrét tervem nincs,hogy mi szeretnék lenni.Egy dolgot tudok csak,hogy külföldön fogok továbbtanulni.

Esetleg érdekelne valamilyen gazdasági téma,esetleg jog.


2013. jún. 10. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Gazdasági témához matek és nyelv. Nyelvből angol minimum emelt szinten (ez igazából mindenhez már elengedhetetlen). Jegyek 9-10-edikben még nem annyira fontosak, bár ki tudja hogy 4 év múlva hogy lesz a felvételi, addig 60-szor megváltoztatják még, ami fontos, az a tudás. Ha a gazdasági téma komolyabban érdekel, akkor matekot is nagyon nyomatni kell.

Miért külföldön akarsz tovább tanulni?

2013. jún. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ:)

Miért pont külföld?A nyelv miatt,nekem nem az a célom,hogy lelépjek innen,de szerintem egy olyan nyelvtudást szerez úgy az ember,melyet 2000 tanfolyam sem helyettesíthet.

2013. jún. 10. 17:01
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
És anyagilag megengedhetitek magatoknak a külföldi továbbtanulást? Nem olcsó mulatság.
2013. jún. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szüleim spórolnak rá már 2 éves korom óta,meg én úgy képzelem el,hogy külföldön tanulás mellett természetesen dolgoznék,nem várom el senkitől,hogy 18 éves korom után még 5-6 évig ellásson.
2013. jún. 10. 17:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak olyan országok ahol maga a képzés ingyenes, csak a megélhetést kell finanszírozni.
2013. jún. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyilván nem Angliába kell menni tanulni ahol 9000 font egy év és még nem ettél semmit.

Ettől függetlenül én se mennék külföldre egyetemre, csak majd dolgozni.

2013. jún. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!