Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeretnék most továbbtanulni...

Szeretnék most továbbtanulni egyetemen vagy főiskolán szerintetek lehetséges vagy sajnos semmi esélyem? Békés megyei vagyok egyáltalán van esélyem vagy mivel annó nem tanultam csak 2-re ezért elszálltak a lehetőségeim?

Figyelt kérdés
2000-ben érettségiztem sajnos nem valami jó eredménnyel egy erős kettes átlaggal.Most jelenleg egy okj marketing és reklámügyintéző tanfolyamot fejezek be de nagyon szeretnék pénzügyi vagy kommunikációs média szakon tanulni tovább.

2013. jún. 1. 01:15
 1/3 anonim ***** válasza:
számold ki felvin a pontjaidat. egy kettes érettségi sajnos nem valószínű,hogy eléri a jelentkezéshez szükséges minimum ponthatárt, ezért előfordulhat, hogy újra kell érettségizned.
2013. jún. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nézd meg, mik a felvételitárgyak, abból válassz kettőt. elég magas a ponthatár kommédián, mert mindenki oda akar menni(pedig semmi értelme, de ez már a te dolgod), ezért én a helyedben abból a két tárgyból emelt szintű érettségit írnék. ha mind a kettő nagyon jól sikerül, akkor bentvagy.
2013. jún. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2013. jún. 1. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!