Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megbuktathat a tanár latinbol?

Megbuktathat a tanár latinbol?

Figyelt kérdés
Felevnek 4es voltam, most 2,5 re allok. Meg van hatra egy ev vegi tz es azt mondta ha az vkinek egyes azt megbuktatja. Eleg valoszinu hogy az lesz. Igy megbuktathat? sehogy nem tudom megjegyezni az anyagot +masik 10anyagot kell tanulnom. (Fizika, kemia, biosz stb. )

2013. jún. 11. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha 1es lesz akkor valszeg, max megkérheted hogy írhass javítót. Az átlag csak irányadó, ha az a feltétele hogy az utolsó tz nem lehet 1es akkor megbuktathat.
2013. jún. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Puskaval esetleg meg lesz a 2es... Utolsó esely.. ://
2013. jún. 11. 18:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Aztán ha lebuksz még javítani sem enged...
2013. jún. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Amugy se sztem.. Hnaputan lezarnak. Hnap megirom aztan kikapom es viszlat. :(
2013. jún. 11. 18:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Erre azért necces, és ha mégis ilyen szándéka van, kell adnia javítási lehetőséget, olyan nincs, hogy valaki egy egyes miatt az utolsó héten bukik. Ha a az év végi osztályzat jelentősen eltér a jegyeid átlagától a károdra, a konferencia kérdőre vonhatja a tanárt, és ha nincs megfelelő indoklás, meg is változtathatja a jegyedet.
2013. jún. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az utolsó jókat írt. Mellesleg az mi, hogy ti írtok még ezen a héten? :D

Elég kemény gimibe járok, de mi már 1,5 hete nem csinálunk semmit, nemhogy dolgozatot írjunk.

2013. jún. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azert beleszamoltam ebbe a javitast is... De anelkul is irtunk eddig 3at... ; )
2013. jún. 11. 19:32
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! valamelyest megnyugodtam. de azert tanulok meg egy kicsit.. :)
2013. jún. 11. 19:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs az átlag és a jegyadás között egyértelmű kapcsolat/ előírás, elvileg megteheti, igen. Reméljük nem így történt.
2013. júl. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!