Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felnőttképzési rendszerű...

Felnőttképzési rendszerű okj-s képzéseken ez az átlag heti 1 alkalom mire elég?

Figyelt kérdés
Szeretném 26 évesen átképezni magamat szakáccsá, de az összes okj-s felnőttoktatással foglalkozó intézmény amit csak találok, mindben ilyen heti 1 alkalmas fél éves-1éves képzéseket találok... Szerintetek ezeken a tanfolyamokon tényleg el lehet sajátítani egy szakma alapjait, amivel esetleg el is tudok helyezkedni valami kevésbé jó helyen, vagy csak arra lettek kitalálva, hogy kihúzzák a zsebemből azt a 150-300ezer ft tandíjat?

2013. jún. 12. 19:11
 1/4 Aspartia ***** válasza:

Szerintem nem. Bár ha a hét másik hat napján is főzöl, vagy külsőshöz jársz gyakorlatra, akkor talán igen.

De szerintem ezek a képzések kivétel nélkül csak a sulinak érik meg, mert csak ők profitálnak belőle.

Én is jártam iylen okj-s fodrászképzésre, de mondom max arra jó ,hogy magamnak levágom a hajam, tehát nem kell pénzt kidobni rá. Mert ahogy manapság a fodrászok többsége dolgozik, hát úgy én is le tudom vágni a hajam. :D


Nagyon szeretnél szakács lenni?

2013. júl. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen:(
2013. júl. 31. 11:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Menj sulis rendszerű


képzésre

2019. febr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahol


nincs tandíj

2019. febr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!