Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Győri diákok! Hold dolgoztok?

Győri diákok! Hold dolgoztok?

Figyelt kérdés
17éves diáklány vagyok,Győrben lakom és mindenképpen szeretnék nyáron dolgozni!a Fürgediákhoz és a PannonWorkhoz már beregisztráltam.szerintetek kapok valami munkát?van valakinek állandó munkahelye?bármilyen tapasztalatot,ötletet,segítséget nagyon szívesen fogadnék!! :)
2013. jún. 12. 20:42
 1/2 anonim válasza:

Meló Diákhoz is be tudsz még jelentkezni.

Anno én is beléptem ahová tudtam,de feleslegesen.Mindig a jól megszokott,bevált embereket hívják,ha ők nem érnek rá,ami ritka eset akkor kezdik körbehívogatni a többit.

2013. jún. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia, tapasztalatból írok. Anno én is dolgoztam náluk. A lényeg, hogy mindenféleképp személyesen érdeklődj. Nem fogják a szádba rágni a dolgokat, neked kell menni a munka után. Agyon fognak szívatni, ott fognak pénzzel lehúzni, ahol csak tudnak. Nekem is elég érdekes összegű fizetések jöttek ki anno... volt ismerősöm, akinek még a fizetését is elfelejtették átutalni. Szó szerint csicska munkákra számíts, mivel diák vagy. Ott van még a melódiák is, az sem a legjobb, de talán a pannonworknél van a legtöbb munka. Kicsit légy erőszakosabb, ha munkát szeretnél, lássák rajtad, hogy igenis szeretnél dolgozni, mert egyébként lesz*rnak. A protekcióról meg ne is beszéljünk... imádkozz, hogy ne legyen sok. Bármennyiszer is "zaklatod" majd őket, hogy dolgozni szeretnél, van-e munka a számodra, azt fogják mondani, hogy nincs. Pedig van, csak mind a protekciósok számára, akiket behívnak, már lusták dolgozni.


Remélem nem ijesztettelek el annyira, de sajnos ez az igazság. Ne számíts majd "húdejó" munkákra. Ha egyáltalán adni fognak.


Sok sikert!

2013. jún. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!