Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki mennyit készül/készült az...

Ki mennyit készül/készült az érettségire?

Figyelt kérdés

összesen kb?

intenzíven

hány nap

nap/óra

hét?

egy tételre mennyi időt szántatok? hányszro olvastátok ét stb...?


2013. jún. 12. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Irasbeli elott 5 hetvegen keszultem ra, szobeli elott max. 2 napot. Toribol szintemeloztem, igy csak erre az egy targyra vonatkozik.
2013. jún. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Összesen 12 évet, és ezek után intenzíven meg 2-3 napot.
2013. jún. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Irásbelire semmit nem tanultam,megvan midnneből a pont,hogy mehessek szóbelizni.

Hétfőn lesz a szóbelim ma csütörtök van és eddig semmit nem tanultam a választott tantárgyam a fizika és a tételek nincsenek meg :"D


most tanultam meg magyarból 1 memoriter-t és ennyi kicsit parázok,de csak lesz valahogy

2013. jún. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Végig tanultam a gimit, ha próbaérettségik, évfolyamdolgozatok voltak vagy sima dolgozatok akkor azokra felkészültem. Az írásbeli előtt megcsináltam a régi feladatsorokat, a töri emelt volt, ahhoz vettem vázlatkönyvet is, azt átolvasgattam. Szóbelire kidolgoztam az összes tételt, elolvastam őket párszor. És ennyi.


Az intenzív tanulásra nem igazán vagyok képes. Az nem megy, hogy akkor egy héttel a vizsga előtt nekiülök és elkezdek tanulni, úgy hogy semmit sem tudok. Akkor már túl ideges vagyok ehhez.

2013. jún. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!