Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom most készül az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom most készül az érettségire, csomó különtanárhoz jár. Összevesztünk 1 hete, és azt mondta egyik ismerősömnek hogy én ne keressem, hagyjam, ideges a tanulás miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most azt várja hogy az érettségiig ne beszéljünk??? 2éve vagyunk együtt,és nem reagál az üzeneteimre meg semmi...Szerintem nem így kellene működnie egy kapcsolatnak.
2012. febr. 13. 11:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
lehet, hogy ki van készülve a tanulás miatt. várj pár napot, aztán kérdezd meg tőle egyik este, nincs e kedve pihenésképpen, lazításként veled lenni kicsit
2012. febr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ne csodáld,ha hisztizel.

Nem,hogy örülnél,hogy CÉLjai vannak és dolgozik értük.

Te meg erre hisztizel.Én már régen szakítottam volna,nincs rosszabb egy nem ambíciózus ,,elvan" csajnál.

2012. febr. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Ismerős a dolog. Amikor én készültem érettségire nem ment könnyen és egyáltalán nem hiányzott a veszekedés - elég könnyen kibuktam mindenen a stressz miatt. Amikor összevesztem a barátommal Ő pár nap múlva megkeresett és elmondta, hogy támogat és szorít nekem, bármiben tud segíteni, csak szóljak, egyébként hagy tanulni. Én pedig nem akartam elhagyni, csak minden erőmmel azon voltam, hogy a legjobban sikerüljön az érettségim.
2012. febr. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
de májusban lesz az érettségi...most is direkt egy hétig nem zaklattam hogy beszéljük meg,mert nyelvvizsgázott...azt hittem utána megbeszéljük,de nem reagál.
2012. febr. 13. 11:50
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
Na azért ez már szánalmas, én is érettségiztem, egyetemre is felvettek. Van két nyelvvizsgám, egy emelt és egy közép, és mindegyik érettségim 85% felett sikerült. És kicsit sem voltam stresszes annyira, (hogy ha lett volna akkor barátom) veszekedjek vele, vagy ne beszéljek vele (max a szóbeli érettségik előtt stresszeltem kicsit, kb. 10 percig), szóval tedd meg azt a szívességet, hogy nem csak nem keresed érettségiig, de utána sem. Ez már azért szánalmas, ezt a hisztit kivágni azért, mert valaki érettségizik...rajta kívül elég sok ember érettségizett már és senki sem hisztizett érte....szánalom. Lehet lepontozni, de nekem ez a véleményem. Puszi, remélem azért ha ki is békültök, jól alakul a kapcsolatotok a jövőben, de azért ne számíts rá, hogy sokat változik, ha ilyen hisztis... :)
2012. febr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nem azért hogy védjem,de annyit mondom hogy keretszámok.
2012. febr. 13. 12:12
 7/16 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem
2012. febr. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A másik meg, hogy ha annyira is tanulnia kell, mert minden érettségijét 100%-ra akarja teljesíteni, akkor is küldhetne egy sms-t, hogy pl. hétvégén felhívlak, és beszélünk, vagy várj türelemmel, amíg tanulok, bármi....ez csak kifogás.
2012. febr. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
haragszik rám,mert hisztizek,és nem bír tanulni tőlem...
2012. febr. 13. 12:20
 10/16 A kérdező kommentje:
keretszámok...250 gazdászt vesznek fel,és 100jogászt összesen az egész országban...
2012. febr. 13. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!