Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sikerültek az írásbeli érettsé...

Miagyaszlegyen kérdése:

Sikerültek az írásbeli érettségi vizsgáim. De mi van ha szóbelin megbukok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 14. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szóbelin megbuksz, akkor megbuktál, hiába sikerült az írásbelid. 12%-ot el kell érni, hogy ne buktassanak meg.
2013. jún. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában az írásbelin szokás megbukni, a szóbeli szerintem a könnyebbik része. Ne parázz, bízz magadban, tanulgass, amíg lehet.
2013. jún. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%

Ó szóbelin nem lehet megbukni, de tényleg. Én magyarból olyan tételt húztam hogy se az irodalom, se a nyelvtan részt nem olvastam el egyszer sem, és 3 -at kaptam (közel volt a 4-eshez.)

A nyelvtanhoz van érzékem, irodalomból meg azt se tudtam ki az az ember aki húztam. Kaptunk szöveg gyűjteményt, megnéztem milyen típusú versei voltak benne.Hablatyoltam valamit, meg jó hosszan idéztem, meg próbáltam egy versét elemezni (pedig sose tudtam verset elemezni).


20% vagy mennyit kell elérni szóbelin? Kinyöszörögsz 5 mondatot, meg még kihúznak belőled párat és meg is van az a 20%.

2013. jún. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

Nehéz megbukni a szóbelin

Ahhoz az kell, hogy olyan tételt húzz, amiből

semmit nem tudsz (Olyan meg nem nagyon van ha tanultál)

2013. jún. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha meg bírtad írni az írásbelit, akkor meg tudod

oldani a szóbelit is (sztem)-

Csak készülj rá (rendesen)

2013. jún. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!