Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Minimum hány évesen lehet...

Minimum hány évesen lehet valaki altató orvos?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy mennyi az a minimum év, amit tanulással kell tölteni mondjuk érettségi(18 éves kor) után ahhoz, hogy valaki altató orvos lehessen.

2013. jún. 15. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom el kell menned osztatlan orvosira mindenképp, az 6 éves. Hogy utána, vagy közbe mit, azt nem tudom.
2013. jún. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18+ 12 év a tanulás tehát ha mindent csont nélkül és a tervek szint teljesítesz akkor kb 30 évesen leszel önálló altató orvos.
2013. jún. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%

18 plusz hat plusz (legalább) három év az

olyan huszonhét-huszonnyolc éves kor

2013. jún. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Közel a harminchoz (ha fölvesznek elsőre az egyetmre

és nem csúszol a tanulmányokkal)

2013. jún. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat!

Igazából nem én szeretnék az lenni, hanem egy csaj mutatkozott be úgy, h ő már az, viszont 24-nél nem lehetett több. Ezért született a kérdés. :) Ezek szerint teljesen lehetetlen, hogy ilyen fiatalon altató orvosként dolgozzon valaki egy kórházban... ?

(Egyébként gondoltam, hogy egy húszas évei elején járó nő nem lehet "ennyire tanult", csak biztos akartam lenni a kételyemben.) :)

2013. jún. 15. 14:24
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha vannak kapcsolatai, meg tudja mikor kell térdelni, akkor akár még altató orvos is lehet 24 évesen.
2013. jún. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pontosan mit mondott. mert ha anesztest akkor ennyi idősen lehet aneszteziológus mellett asszisztensnő.
2013. jún. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Esetleg aneszteziológus rezidens is lehetett, nem? :)
2018. aug. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!