Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit tegyek ilyen esetben?...

Mit tegyek ilyen esetben? (magyarázat lentebb)

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok,dohányzom lassan 4 éve. Itthon nem tudják, viszont műtétem lesz, ami azt jelenti, hogy altató orvossal találkozóm lesz, ám anyukám is be szeretne velem jönni, mert nem szeretne egyedül beengedni, nehogy valamit elfelejtsek esetleg közölni az orvossal. A kérdésem az lenne, hogy az altató orvos megkérdezi, hogy dohányzom-e és hogy mióta? Ha nem kérdezi meg, akkor meg kéne említeni neki? Mi van akkor, ha letagadom, és nem mondom meg az orvosnak, hogy dohányzom?

2012. dec. 9. 03:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Felnőtt nő vagy, nehogy már anyukádnak kísérgetnie kelljen orvoshoz. Állj a sarkadra és mondd meg neki, hogy te is el tudod intézni ezt, úgyhogy ne menjen be veled, vagy vállald felnőtt módjára a felelősséget és mondd el neki, hogy dohányzol. A lényeg, hogy viselkedj érett ember módjára!
2012. dec. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
megkérdezi biztos
2012. dec. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
énsem értem, hogy 20évesen mit kell ezen kínlódni. ha szégyelled, minek cigizel? ha meg már nagy lány vagy, minek kísérget anyukád? amúgy nincs abból semmi gond, ha ott aztmondod, hogy nem dohányzol, és mondjuk később megkeresed az orvost, és szólsz, hogy de mégis, csak nem akartad nyilvánosan.. légy kreatív!
2012. dec. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!