Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van a borítékban középszint...

Mi van a borítékban középszintű fizika szóbelin?

Figyelt kérdés
Amit kihúzok lapon vannak részletező kérdések, vagy csak egy kérdés ami a témámat jelöli és magamnak kell kifejtenem?

2013. jún. 16. 01:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Több kérdés is lesz, nem csak a tétel címe.

Legalábbis a hivatalos verzió szerint:

----------------------------------------------

A tétel jellemzői

A tétel tartalmazzon egy megadott szempontok szerint kifejtendő elméleti részt, egy ehhez kapcsolódó, lehetőség

szerint elvégzendő kísérletet vagy mérést, illetve ennek jellegétől függően egy ezzel összefüggő egyszerű számítást.

A tétel kifejtéséhez tartozik a fizikatörténeti vonatkozások ismertetése is, erre a tétel szövegének utalnia kell. A tételt

lehetőleg úgy kell megfogalmazni, hogy a vizsgázónak lehetősége legyen több altéma közül választania. Ha a téma

nem teszi lehetővé ténylegesen elvégezhető kísérlet vagy mérés beiktatását, akkor egy kísérleti vagy mérési eljárás

ismertetését vagy értékelését kell feladatul adni valamilyen forrás segítségével (grafikon, táblázat, sematikus rajz,

videofelvétel, számítógépes szimuláció stb.).

------------------------------------------------


Ettől még én láttam többféle változatot, én magam is érettségiztetek fizikából. Én speciel nem teszek bele számításos feladatot, az volt elég az írásbelin.

De ezt a fizikatanároddal kéne egyeztetned, nem szabálytalan.

2013. jún. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most érettségizel?
2014. dec. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az írásbelid milyen lett?
2014. dec. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!