Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matek érettségi! Ha a tanár...

Matek érettségi! Ha a tanár kevesebb pontot adott, van még lehetőségem hogy kijavítsa?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy amikor bent voltunk, nem volt nálam megoldókulcs. Elállította velem a tanár, hogy az úgy jól van. Pár napra rá emelt szóbelim volt, így totál elfelejtettem. Most megnéztem, és jó a feladat. Ez még sem az hogy próbálok összekaparni 1-2 pontot, hanem 9 pont múlik rajta, ráadásul ez egy komoly hiba.

Igazából nem számít, hogy megkapom-e a pontot továbbtanulás szempontjából, de azért hamár jól csináltam, remélem van esélyem hogy oda megkapjam a pontot.


2013. jún. 15. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
már nem fellebbezhetsz..
2013. jún. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Ha nincs is már lehetőség fellebbezni,azért még

egyszer menj oda a tanárhoz

2013. jún. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
Ennyire nem nézheti el a tanár
2013. jún. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%
Most így mennyi pontod van matekból?
2013. jún. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de komolyan ennyi ideig kellett ezzel várni? Az érettségi tájékoztatódon rajta van, meddig lehetett fellebbezni. Segítek, már nem lehet.
2013. jún. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sokkal fontosabb dolgok voltak és azokra kellett koncentrálnom.

Egyébként én is csodálkoztam, mert ellenőriztem is és kijött, és amikor mutatta a tanár, akkor kérdeztem is, azt mondta hogy elvi hiba van benne, és 1 pontot azért tud rá adni.

70% lett, és ezzel lenne 78.

Mondjuk már így is meg van annyi pont, szóval igazából nem oszt, nem szoroz, de felkeresem a tanárt.

2013. jún. 15. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!