Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tanultam semmit szóbeli...

Nem tanultam semmit szóbeli érettségire mennyi esélyem van, hogy átmenjek?

Figyelt kérdés
Töri, angol, magyar, földrajz
2013. jún. 17. 01:09
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Attól függ... Ha van valami alapvető tudásod, elég jó esélyeid vannak. De nyilván, ha azt se tudod, hogy ki volt Hitler és kihúzod a fasizmust, elég kevés.
2013. jún. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Olvass el mindent egyszer, azzal már átmész. Persze csak, ha az írásbeli jól sikerült. a szóbeli pontszám 12 %-át kell teljesítened, ami magyarból és föciből 6/50, töriből 7,2/60, szóval valószínűleg 8/60, angolból, pedig 4/33 pont.
2013. jún. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

De melyik nap mész?

Ha csak hét közepén, még addig van egy kis idő

2013. jún. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
hát ha tudsz angolul akkor az nyilván különösebb tanulás nélkül is menni fog. A többi függ attól, hogy mennyit tanultál a 4 évben, mekkora szerencséd van és jót húzol-e meg persze a tanárodtól is. De ha rendesen tanultál 4 évig van esélyed, ha csak a hét vége felé mész akkor meg még tanulni is tudsz. Az meg más kérdés, hogy mennyi esélyed lesz bekerülni egyetemre...
2013. jún. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
76%
Ja, aha, első te aztán tudod miről van szó, ha Hitlerhez teszed a fasizmust:D Az a nemzetiszocializmus, a fasizmus az Mussolini volt. Nem, nem mindegy, nem ugyanaz...
2013. jún. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gyerekek sikerült átmennem! Csak az első 5 tételt tanultam meg töriből és föciből és szerencsém volt. Földrajzból első tételt, töriből a harmadikat húztam. :D
2013. jún. 24. 22:35
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
5. Téééényleg? Nahát, hogy te milyen okos vagy...
2013. júl. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De hányas lett?
2015. jún. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Magyarból melyik tételt húztad?
2015. jún. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!