Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy néz ki az informatika...

Hogy néz ki az informatika szóbeli érettségi?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy milyen , kapok e forrást vagy valamit ami segít a kidolgozásban ? (ja jövőre szeretném ezt választani és érdekel a már vizsgázottak véleménye.)

2013. jún. 17. 20:45
 1/2 anonim válasza:
tétel kihúz, van pár sor amit ismertetni kell, nagyon könnyű, én egy percet nem tanultam rá mégis átmentem.
2013. jún. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jót mondok neked, kérdezd az informatikatanárodat, tőle kapsz pontos válaszokat, és neki érdeke, hogy segítsen neked. Forrásokat nem nagyon kapsz, ez nem magyar, tételt kapsz néhány segítő szemponttal, alcímmel. Egy év alatt bőségesen fel tudsz készülni a tanárod segítségével.


Egyébként a legtöbb tárgy szóbelije egyformán néz ki, válaszd azt, amelyiket a legjobban tudod.

2013. jún. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!