Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyha szóbelin nyelvtan...

Hogyha szóbelin nyelvtan tételről semmit sem mondok, akkor hogy álljak ki a tanárok elé? Mondjam, hogy nem tudom, aztán kész?

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 19:23
 1/4 eperke20 ***** válasza:
Ne mondd, hogy nem tudod. Segíteni fognak ám. + még ott lesz a feladat is.
2013. jún. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csináld meg a feladatot. Én simán megmondtam, hogy ezt nem igazán értettem, mit kéne itt elmondani, de megcsináltam a feladatot. Ennyi. Kérdeznek pár kérdést, hátha úgy valami eszedbe jut, de amúgy nem lesz semmi. Beszélj sokáig az irodalomról úgy már alig lesz rá időd.
2013. jún. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Véletlenül se azt mondd, hogy nem tudod. Legalábbis ha érdekel, hogy ne 0 ponttal menj ki, és azért összekaparsz néhányat, akkor ne mondj ilyet. A tanár úgyis fogja tudni a hallgatásodból, hogy fogalmad sincs az anyagról, és megpróbál rávezetni olyan dolgokra, amire emlékezhetsz óráról, gyakorlatilag a szádba adja a szavakat. Ilyenkor még a legelveszettebb emberek is tudnak mondani pár értékelhető félmondatot.
2013. jún. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Segíteni fognak ne aggódj!!!!
2013. jún. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!