Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet felmentést kapni...

Hogyan lehet felmentést kapni matematika alól úgy, hogy érettségit se kelljen tenni?

Figyelt kérdés
Nem lustaság miatt vagy csak úgy hogy abból ne kelljen, hanem mert évek óta szenvedek a matekkal, és egyáltalán nem megy, többször buktam is.
2013. jún. 18. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs vmi konkrét problémád (diszlexia, diszgráfia, stb.), akkor sehogy, csak azért mert buta vagy.
2013. jún. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, sosem foglalkoztam ezzel, annyi hogy egyáltalán nem értem a számokat, nem csak matekban fizika és kémia terén sem.
2013. jún. 18. 23:16
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Javaslat kell nevelési tanácsadóból arról, hogy diszgráfiás vagy. El kell menni, megvizsgálnak, ha az vagy, kapsz papírt, de járnod kell utána folyamatosan fejlesztőkre, meg ilyesmikre. Ha ott azt mondják nincs bajod, akkor csak simán h*lye vagy, már bocsi. :D
2013. jún. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

dyscalculia -a számolási nehézség (diszgráfia az írás nehézsége) Itt egy teszt:

[link]

Nevelési tanácsadóban lehet felmentést kapni.

2013. jún. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát ez a teszt elég tré lett
2013. jún. 18. 23:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne minket akarj meggyőzni, nekünk édes mindegy, hogy mennyire érted a matekot. Menj el szakértőhöz, majd ő megmondja a frankót.
2013. jún. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
tegnap 23:36 igazad van, eltévesztettem :)
2013. jún. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok én meggyőzni senkit...köszönöm a válaszokat.
2013. jún. 19. 16:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Általános ill. középsulis matek szerintem annyira egyértelmű, hogy (persze kinek több, kinek kevesebb) odafigyeléssel meg lehet tanulni. Kb. mindenhez kell az az alapszintű matek.
2013. jún. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!