Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki nem tanult...

Van itt olyan, aki nem tanult semmit a középszintű érettségire, és megbukott?

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 05:53
 1/9 anonim ***** válasza:
xDDDDDDD
2013. jún. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
van olyan osztálytársam..
2013. jún. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
egy szót sem tudott mondani ? Vagy valamit mondott,de nem volt elég ?
2013. jún. 19. 11:34
 4/9 anonim ***** válasza:
tanulás nélkül aki nem szed össze akármelyik tantárgyból hármast, az rendkívül ostoba
2013. jún. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nulla tanulással csináltam 4,5-ös átlagot. És nem azért mert marha jó suliba jártam, nem azért mer annyira okos lennék, hanem azért mert ennyire egyszerű.
2013. jún. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
remélem :D nagyon félek ....
2013. jún. 19. 15:03
 7/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, nekem is meglett semmi tanulással az 5 éve alatt és semmi odafigyeléssel. Nem egyszer buktam meg. Most pedig majdnem mindenből 4-es lettem 2-4%-ok híján. Matekot kúrtam el egyedül, 36%-os lett, abból is meglehetett volna a hármas, csak hát voltak könnyű feladatok és annyira könnyűnek néztem h csodálatosan elírtam. (pl prímszámosnál beírtam 14-et prímszámnak így az egész feladat bukta ami -3 pont meg második részbe a számtani, mértani sorozatoknál szintén elírtam a képletet. Ott meg kapásból -5 pont.)


Fenyegetőznek a tanárok h így megbuksz, úgy megbuksz azt semmi. Pedig fostam tőle én is rendesen.

2013. jún. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Én semmit nem tanultam és átmentem, bár kettesekkel (egyedül a történelem lett 3-as), de átmentem.
2013. jún. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ha az ember nem megy főiskolára akkor meg tök mind1 hányas mert úgy sem fogják megkérdezni hogy hányas lett. Van érettségid? Van! Azt ennyi. Aki meg fősulira akar menni az meg tanul rá ha fel akarják venni. Ha meg pénzes az apuka és fizeti egyetemet akkor meg tök mind1 hányas csak legyen meg.. :D
2013. jún. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!