Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány államilag támogatott...

Hány államilag támogatott félévem maradt?

Figyelt kérdés
Év elején kezdtem az egyetemet államilag támogatott formában és 2 félévet meg is csináltam, de otthagyom a szakot, mert nem szeretem. Szeptemberben, ha felvesznek egy másik egyetem másik szakára, akkor már csak 10 államilag támogatott félévem lesz. A kérdésem az, hogy az új képzésen újra kezdik a számolást a képzési idő plusz két év tekintetében vagy beleszámolják a már elhasznált 2 félévemet?

2013. jún. 19. 19:21
 1/2 reptoid ***** válasza:
Újrakezdik, tehát egy 6 félévesre elhasználhatsz ott 8-at, egy 7 félévesre 9-et, 8 félévesre 10-et. Egy osztatlan 10 félévesen viszont már nem csúszhatsz.
2013. jún. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem teljesen világos a kérdésfeltevés, de mivel elhasználtál kettő darab államis félévet a 12-ből, ezért maradt 10. Ennyivel kell gazdálkodnod.
2013. jún. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!