Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnap szóbeli: aludjak vagy ne?

Holnap szóbeli: aludjak vagy ne?

Figyelt kérdés

Pár óra tanulás nagyon hasznos lenne, de ha meg nem alszok nem tudom holnap fent bírnék-e maradni, illetve ha fent maradok, akkor mennyire operálna az agyam.


Valaki tud itt tapasztalatból beszélni, melyik lenne a jobb?

Vagy pár óra tanulást már úgy sem érek sokat?


2013. jún. 19. 22:16
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

#10


Ebbe nem vagyok biztos, úgy vettem észre a mai ismétlés is sokat számított.

2013. jún. 19. 23:21
 12/22 anonim ***** válasza:
nem bántani akarok senkit, de szerintem pont hogy a szóbeli előtti napi (vagy akár aznapi) átnézés ér a legeslegtöbbet :D (mondom ezt 5 100%-os szóbelivel :D)
2013. jún. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Szeritem is. Akik azt mondják, hogy "feküdj le pontban 21:00-kor, hogy másnap friss legyél", azoknak még nem volt olyan tárgyuk, amire annyit kellett tanulni, hogy egy helyen mégegy agyad kinőtt.
2013. jún. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nekem reggel egy jó erős kávé után fogott az agyam. Kinek mikor a legjobb.
2013. jún. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

aludni kell, kipihenten odamenni, én előtte meccset néztem este 9-11 között, aztán aludtam is, reggel meg irány érettségi.

ott előtte még nem kerültem be, nézegettem a tételeket, majd tanárok is mondták, hogy már ne tanuljak, mert csak zavar lesz.

2013. jún. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó lenne átolvasni szóbeli előtt a tételeket, kicsit felfrissíteni, de nem az alvás rovására.
2013. jún. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Na végül aludtál/nem aludtál? Milyen lett?
2013. jún. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Tegnap szóbeliztem 12-kor. Ha reggel nem keltem volna fel a tervezettnél egy órával hamarabb, és nem néztem volna át a nyelvtan tételeket (azokkal kezdtem a tanulást, teljesen kimentek a fejemből), örülhettem volna a szóbeli 12%-nak, de így 100% lett. :D Szerintem is a közvetlen vizsga előtti átnézés a leghasznosabb. Nem kell részletesen, én is csak annyit csináltam, hogy mind a 20 tételt gyorsan, hangosan olvasva átfutottam, kb 45 perc alatt, mégis rengeteget segített.
2013. jún. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

utolsó: ugye? :D

hogyha ezt nem csináltad volna meg, kb annyi tudásod lett volna mintha meg se tanultad volna a tételeket :D

2013. jún. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Igen-igen :D
2013. jún. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!