Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnap szóbeli: aludjak vagy ne?

Holnap szóbeli: aludjak vagy ne?

Figyelt kérdés

Pár óra tanulás nagyon hasznos lenne, de ha meg nem alszok nem tudom holnap fent bírnék-e maradni, illetve ha fent maradok, akkor mennyire operálna az agyam.


Valaki tud itt tapasztalatból beszélni, melyik lenne a jobb?

Vagy pár óra tanulást már úgy sem érek sokat?


2013. jún. 19. 22:16
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Végül egy 3-4 óra alvás jött össze, 5-öt akartam aludni, de alapból kb 20-30 perccel később mentem aludni, utáni viszont 1-2 óráig nem tudtam elaludni, meleg is volt, meg eszembejutott egy tétel, és próbáltam fejben felelni egyet, és ezt nem tudtam kikapcsolni.


De jól sikerült az összes, köszönhető ez annak is, hogy mindenből sikerült jót húznom, eddig örültem volna a minimális 12%-nak is (kivéve angolból), így viszont remélem azért a szóbeli rész minimum 60 százalékos meg lesz.

A tanárok meglepően jófejek voltak, amúgy is normálisak, de év közben azért volt pár rosszabb napjuk, és felelés közben sem segítettek annyit, mint most. És még az elnök is rendes volt, szóval jobb volt az egész, mint amire számítottam.

2013. jún. 20. 22:37
 22/22 acelsziv ***** válasza:

na. Gratulálok. Akkor már pihenhetsz :D

Megérdemled.

2013. jún. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!