Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyetemi, esteleg főiskolai...

Az egyetemi, esteleg főiskolai gólyatáborokról igazak a pletykák?

Figyelt kérdés
Tényleg ennyire durvák lennének? Megéri elmenni? Konkrétan BGF, ELTE és BKF érdekelne.
2013. jún. 20. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ilyeneken gondolkodsz, akkor ne is menj, csak rosszul érzed majd magad...


Mindenkinek más számít durvának, ha leírnál pár példát többet tudnék mondani az igazságtartalomról is.

2013. jún. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A durva fogalma elég relatív dolog. Inni kell, vetkőzni és bulizni. Mindezek alatt megismered főiskolai/egyetemi társaid.
2013. jún. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Oh, én ezekben nagyon jó vagyok! :P Nekem is most lesz gólyatáborom (ha egyeltalán felvesznek) :D
2013. jún. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ha peldaul nincs kedvem mindenfelet osszeinni egyszerre, mert nem szeretnek rosszul lenni, vagy nem szeretnek vetkozni (mert nem vagyok konnyuveru), kikozositenek? szerintem nem csak igy lehet megismerni a leendo osztalytarsakat...
2013. jún. 22. 16:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenki annyit iszik, amennyit szeretne és vetkőzni sem kell (meztelenre/lányoknak félmeztelenre legalábbis nem).

Én azt tanácsolom mindenkinek, hogy menjen el még ha nem is egy bulizós típus, hiszen ha több ilyen ember elmegy, akkor máris könnyebben megtalálják egymást.

2013. jún. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
egyebkent szeretek bulizni, es a kommented alapjan megnyugodtam. koszi :)
2013. jún. 22. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!