Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, hülyeség lenne? :S

Mit gondoltok, hülyeség lenne? :S

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és nagyon-nagyon megszerettem egy színészt. Ez a színész nem celeb, annyira talán nem is ismert, olyan középkategóriás (pedig nagyon tehetséges, megérdemelné, hogy többen ismerjék). Színházban szokott játszani. Egyszer megvártam a színészbejáró előtt, kicsit másképp alakult a beszélgetés, mint képzeltem, de nagyon kellemes élmény volt és nagyon aranyos volt, kedves :) Viszont úgy gondolom hogy sok fontos dolgot nem tisztáztam és nem mondtam el, mert féltem, és nem tudom, félreértett-e... Szeretném elmondani neki amiket nem mertem, csak nem tudom, ez nem lenne egy kicsit furcsa, zavaró? Nem hinné azt, hogy rászálltam vagy ilyesmi? Ti mit tennétek a helyemben?
2013. jún. 21. 12:38
 1/6 A kérdező kommentje:
(Bocsánat véletlenül raktam a közoktatás, tanfolyamokba...)
2013. jún. 21. 12:47
 2/6 anonim ***** válasza:

Eddig csak az az egy alkalom míg beszéltél vele?

Rajongóként mentél oda hozzá?Szóval,rajongója lettél,vagy szerelmes vagy belé? Szerintem ez is számít.


Ha szimpatikus vagy neki ,az jó.Szerinte ez esetben odamehetsz hozzá még egyszer.

2013. jún. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen rajongóként. Eleinte szerintem nem szimpatizált velem, de aztán pár perccel később láttam rajta a változást... Szerintem a végén már örült neki, hogy jöttem, kellemes érzésekkel, mosollyal az arcán távozott.

Hogy szerelmes vagyok-e? Magam sem tudom... Nem a legszebb ember, de nagyon jó fej és iszonyatosan megszerettem, nem természetes módon. Szerelemnek talán (még?) nem mondanám, de hogy hihetetlen módon szeretem, az is biztos.

2013. jún. 21. 13:17
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen csak 1x beszéltünk.
2013. jún. 21. 13:17
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben inkább írnék neki egy üzenetet, ha nagyon fontos a dolog. Gondolom, hogy tetszik neked és normális dolog ez a rajongás ebben a korban, de hidd el ezt a színészt annyira nem érdekli vagy kavarja fel akármit is mondtál neki, inkább csak arra emlékszik, hogy megállította egy kis rajongója.
2013. jún. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát nagyon remélem :D

Nem olyan nagyon fontos, csak zavar, hogy mondtam egy elég félreérthető dolgot. Vagyis inkább egy félmondatot mondtam, pont a hiányzó rész miatt lehet félreérteni. Pont ez az, hogy nem igazán lehet írni neki, hisz nem olyan ismert...

Lehet, hogy inkább várok pár évet ezzel, hogy ne ismerjen meg. De az a helyzet, hogy egyrészt ezért, másrészt amúgy is látni akarom. Tudom, buta dolog, de hiányzik és fáj a gondolat, hogy esetleg soha többé az életemben nem látom...

2013. jún. 21. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!