Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tenleg szeret a pasim? 10honap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenleg szeret a pasim? 10honapja jarunk, de az exe meg most sem hagy beket neki. Folyton hivogatja pedig neki is van pasija, meg engem is hiv, hogy a pasim se nem hagy beket neki. Sokszor veszekedtem az exevel, de hiaba.

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 16:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem.

szakíts.Hagy békén őt és minket is

2013. jún. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem inkább az a kérdés hogyan verd agyon az exét?:D
2013. jún. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
es meg valami,sokszor mondtam mar a pasimnak,hogy cserejen telo szamot,de nem akar.Az exe messze lakik,ugy hogy nem talalkozhat vele.A facebookon le van tiltva..de engem akkor is zavar,hogy hivogatja.Meg amikor felhiv engem,mindig azt mondja,hogy engem nem szeret,meg,hogy amikor engem csokol akkor is ra gondol.En mar nem tudom mit higyed:(
2013. jún. 18. 16:48
 4/12 anonim ***** válasza:

Fel is veszi? Mert pl nekem kinyomja az ex a telefont így nincs túl sok értelme hivogatni..

szerintem tegye ezt a pasid is. Vagy sok telefonon (vagy akár a szolgáltatónál) le lehet tiltani a számot. De tényleg jobb lenne egy számcsere!

2013. jún. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem még sose küldte el keményen a csajt azért próbálkozik állandóan! Nekem úgy tünik nem is igazán akar megszabadulni tőle. Különben már rég elküldte volna az anyjába, meg számot cserélt volna.
2013. jún. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég bizonytalan. Ha tényleg téged szeretne és nem az exét, akkor már határozottan elküldte volna a francba.
2013. jún. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én a helyedben utánajárnék ennek a dolognak. Lehet, hogy csak szét akar szedni ezzel a szöveggel, de az is lehet, hogy tényleg van alapja hisz nem véletlenül van annyira ráállva a pasidra még mindig. Ha nem lenne esélye már rég feladta volna.. Itt valaminek lennie kell. Főleg, hogy láthatóan a pasid se tesz semmit ellene.

Nyaggatnám, hogy ossza már ki a csajt végre vagy ha nem akkor szakitok. Ez így nem állapot!!

2013. jún. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
azt mondja nekem,hogy nem cserel szamot mert minden baratja ezt a szamat ismeri.Meg az exevel jartak 3 evig.Egyszer volt amikor az exevel osszevesztek azon hogy miket mondott nekem,mert eleg durva szavakat szokott hasznalni az exe.Egyszer volt amikor azt mondta nekem,hogy arra is hogy hogy szeretkezik o tanitotta meg,pedig az exe kisebb mind en.Meg olyan is volt amikor sirva hivott engem,hogy a pasim majdnem elkuldte az anyjaba.
2013. jún. 18. 16:58
 9/12 anonim ***** válasza:
Ti hány évesek vagytok??
2013. jún. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
en 18 a pasim meg 20
2013. jún. 18. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!