Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem értik meg, hogy nem...

Miért nem értik meg, hogy nem akarom? Miért kell mindent erőltetni?

Figyelt kérdés

Általános iskolában a tanárok mindig rám erőltették az éneklést, azt mondták, hogy jó hangom van és énekelnem kellett minden hülye ünnepségen, rendezvényen. Középsuliban is ugyanez volt, akkor már nem fogadtam el de egyszer kétszer rám erőltették, egyszer elegem lett és nem mentem el amikor kellett volna. Lehet, hogy bunkó voltam, hogy miattam borult az egész de ez van, én nem akartam énekelni. Most már a családom is kezdi de nem értik meg, hogy én nem akarok énekelni másoknak. Majd ha akarok megcsinálom magamtól, de nem akarom, más terveim vannak. Mit csináljak, hogy leszálljanak rólam?

18/F


2013. jún. 22. 22:20
 1/6 anonim válasza:
100%
Kérdező, egyszerű, jelentsd ki, hogy "NEM" és bármi történik, tartsd magad következetesen ehhez.
2013. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
kezd el falsul énekelni :)
2013. jún. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
80%
Szerintem jól énekelsz de nem akarsz másoknak megfelelni, se fellépni, vagy nem szereted az ezzel járó felkészüléseket és időpontokat. Azt mondod megcsinálod magadtól, na de hol és mikor? Ha viszont azt akarod, hogy leszálljanak rólad, ne legyél drasztikus, szépen beszéld meg velük, hogy te nem érzed jól magad ha erőltetik hogy énekelj! Az iskolába érett felnőtt tanárok csak megértik. Én megérteném és nem erőltetném, hogy énekelj, de el se zárnám a lehetőséget tőled.
2013. jún. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem akarsz énekelni? :DDDDD
2013. jún. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
80%
Úgy írsz mint akinek jó hangja van!
2013. jún. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
79%

Az osztályunkban egyébként volt egy gyerek aki énekórán feleléskor bazi hangosan énekelt, iszonyú hamisan! Mindenki dőlt a röhögéstől de Ő csak tolta és adta neki! :DDDD

Időnként ilyeneket is beleénekelt a szövegbe, hogy "tralalala" meg "lálálálá" meg ilyeneket!

Mintha operát énekelne! (egyáltalán nem azt kellett volna)


Szerintem éneklés közben nyomj be mindig egy pár sort a kedvenc számaidból és meg van oldva a probléma! Le fognak szállni rólad! :DDDDDD

2013. jún. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!